GTA benzeri bir oyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Creator

Katılımcı Üye
12 Tem 2014
777
0
Nereye
Evet arakdaşlar gta benzeri bir oyun istiyorum.Watch Dogs demeyin o zaten 1. sırada :D
2. sırada olacak bir oyun istiyorum.

Bordo Hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
877
0
Açık dünya oyunlarını severim;
Scarface The World İs Yours,Mafia I,Mafia II,The Godfather,Max Payne,Max Payne 2,Sleeping Dogs (Aşırı şiddet) şimdilik aklıma bunlar geldi heh birde şunu söyliyim illa grafik iyi olacak diye bir şey yok örnek Gta san andreas grafikleri kötü fakat bir mod ile gta 4 gibi yapabiliyorsun.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Hem Yardım istiyorsun hem üye ye artislik yapıyorsun.Kimsenin burda birbirine artislik yapmasına izin verilmez. üye sana ne demiş sen ne diyorsun. Adam gibi yardım istemesini öğren ondan sonra konu aç.

Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.