GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri Hakkında..

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
S.a Arkadaşlar Herkeze İyi Forumlar

GTA San Andreas Oyununu Oynamak İstiyorum Ama PC Özelliklerim Biraz Düşük
Sizce PC Bu Oyunu Kaldırabilirmi Kasma Vs. Şeyler Yaşarmıyım

Şimdiden Yorum Yapanlara +Teşekkürler+

--Bilgisayar Özelliklerim--

MSI VR600
İşlemci :Intel® Core™ Duo T2350 (1.86 GHz 2MB L2 Önbellek 533 MHZ FSB
Yonga Seti :Intel® 943GML Express Çipset
Ekran Tipi :15.4” MSI ACV (1280x800) + Anti Glare kaplama
Bellek :1GB RAM DDR2 667MHz - 2 SO-DIMM DDR2 yuva ile maks. 2 GB bellek ( Kendim Özel Olarak 2 GB RAM Ekledim Suan Üstünde O Var. )
Sabit Disk :80GB 5400 rpm sabit disk
Ekran Kartı :Entegre Intel® GMA 950 ile maks. 224MB VGA
Ses Kartı :Realtek® ALC883 yüksek tanımlı ses, stereo entegre hoparlör
Optik Sürücü: DVD-RW
Fax / Modem :Entegre Modem
Ağ Kartı :Gigabit Ethernet, 802.11b/g WLAN
Batarya :6 Hücreli Pil 4400mAh
Giriş/Çıkış :4 x USB2.0, 1 x Firewire, 4’ü 1 arada kart okuyucu, 1 x PCMCIA Tip 2, VGA görüntü çıkışı, S-Video TV Çıkışı
İşletim Sistemi :Windows® Vista Home Basic
Boyutlar :358(U) x 259(D) x 27 ~ 34(Y) mm / AĞIRLIK: 2.5 Kg

Bilgisayarımda Oyun Olarakda Ayriyetten NFSU2, Football Manager 08', Winning Eleven 9 Vardır.

:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.