Güvenlik(captcha) kodu kaldırma

29 Eki 2013
60
0
Öncelikle selam aleyküm herkese ben bi türk sitesin Facebook begeni kasiyordum bot falan imacros derken birisi gidip sitenin sahibine botu göstermis gösterende botu yapan program imacros ise kod ile hizlice begeni kasiyordum o program ise aynisini yapardi ben toplam 3 hesapla kasardim begeni 2 saatte 10k kastim ama simdi bakiyorum ki sitenin sahibi captcha kodu koymus bi kac defa kasinca geliyor kod benim arkadasim dedi bir program buldum ama vermek istemiyor lütfen biriniz biliyorsa yardimci olsun program yada eklenti falan gibi bisey Mozilla Firefox kullaniyorum simdiden tesekkürler.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Hocam bir şey soracağım,
Ben bir site kullanıyorum orada da captcha istiyor sürekli ama şu an sistem bozuk sanırım captcha yı doğru girsen bile yanlış kabul ediyor. Ne yapabilirim?

29 Eki 2013
60
0
TheDarkFire kardesim ben eskiden captchadan nefret etmezdim simdi hic görmek istemiyorum bu denyo launcher linkinide bulamadim sizde varsa atsaniz sevinirim. Yani bilmiyorum bisey captcha hakkinda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.