Güvenlik Yeterlimi ? (Tartışma)

Byproking67

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
409
0
Server DB
Evet öncelikle Selamun Aleyküm.

Beyler, bayanlar sizce bilgisayarlar hakkında ne kadar güvenlik bilgisine sahibiz? Yani şöyle diyim Bilgisayarınızı koruyabilcek kadar bilgiye sahip misiniz ve bunu edinecek bilgi mevcut mu ?

Bence, internette çoğu bilginin var olduğunu sanıyoruz ama aslında yeteri kadar yok. Bu yüzden insanlarda faydalanamıyor. Özel İçerikler...

Evet arkadaşlar sizin cevaplarınız doğrultusunda güvenlik hakkında ders bile verebilirim. Hiç farketmez isteyen soru sorsun, isteyen makale yaz desin memlekete gidicem ama size hertürlü yardımı sağlarım. :)

Son düzenleme:

Byproking67

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
409
0
Server DB
Ders vermek işini kendim yapacağım ve izin gerektiren birşey olmadığından kimseden izin alma gereğim yok. Fakat ders vermekten kastım makalelerde, videolarda vs. bahsederekti. Özel ders ise belki.

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
876
2
Özel ders vermek için üdy onayın olması gerekli makale döküman paylaşımı yapıcaksan izin gerekmez

Byproking67

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
409
0
Server DB
Ya tamam bırak seni ilgilendirmiyosa karışma ya. Ben yıllardır forumdayım neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyorum. Diğer üyelerin mesajlarını engelliceksin mesaj atma.

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
876
2
Ya tamam bırak seni ilgilendirmiyosa karışma ya. Ben yıllardır forumdayım neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyorum. Diğer üyelerin mesajlarını engelliceksin mesaj atma.

Forumda yıllardır olman seni üst düzey bir insan yapmaz ilk önce insanlarla konuşmana dikkat et sonra üye olma tarihinle övün

Byproking67

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
409
0
Server DB
Konumu kirletiyorsun. Beni üst düzey bi insan yapmaz ama tecrübeli yapar. İnsanlarla konuşma tarzım da böyle. Daha fazla konumu kirletmeden özel mesaj at atıyosan atmıyosan git. Şu mesajları bir yönetici silebilirmi lütfen

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
876
2
Bu yaklaşımla fazla forumda duramazsın eğer tecrübeli olsaydın forumda insanlara nasıl yaklaşılcağını bilirdin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.