haber sitesi için tavsiye edilen hosting

evdeoturuyom

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
385
0
root
haber sitesi açacağım domain ve hosting'i güvenilir ve ucuz bir yerden almak istiyorum nereden almalıyım tavsiyeleriniz nelerdir ?

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
ben daha 2 gün önce aldım isimtescil.net ten ordan alabilirsin domain ve hosting 54 lira falan mobil ödeme ile aldım ben 65 liraya geldi kaliteli bir hosting firmasıdır kullanabilirsin destek almak istersen 15 dk içinde hemen geri dönüyolar ben geçen akşam 11 civarı soru sormuştum 15 dk içinde geri dönmüşlerdi

22 Eyl 2012
200
0
kardeşim digitaloceandan 5 dolara bi vps alıp vesta cp kurup sınırsız domain ekliyebilirsin mantıken daha iyi paylaşımsız kendi sunucun olcak istediğinide kurarsın ts3 vs. godaddy'dende promosyon kodu bulursun googleden 1 dolara domain alırsın miss gibi :) ayriyetten benim verdiğim refli linkten kayıt olursan hem sana $10 dolar gelir :) hadi sağlıcakla link : https://www.digitalocean.com/?refcode=880096f84ff5

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.