hack hakkında yardım edene + rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acm_hckr

Üye
23 Kas 2007
76
2
PC
arkadaşlar sitenin indexini değiştireceğim fakat güzel hacked by ... resimleri var onlara nasıl düzgün bir şekilde kendi adımı yazabilirim yardım edene + rep

Keane

Katılımcı Üye
bulunamıyor diyorsa index te sorun olabilir
sorunu aslında tam olarak anlıyamadım indexteki hacked by.... vs. gıbı yazılar nasıl değiştirilir demek istedın sanırım
eger buysa index te ctrl f yaptıysan ve bulunamıyor yazdıysa aradıgın sey yoktur çok uzattım kısa kesıyım ındexi aç normal olarak o sayfada değiştirmek istediğin kısmı ctrl f yaptıhında oraya yaz eger cıkmadıysa baska index upload edıyım cevap beklıyorum

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
frontpage dreamwaver gibi prolarla hem yeniden tasarı yapabilrsin hem de var olanın üzerinde oynamalr, frontpage tavsiyemdir yada office2007 felan kullanıosan wordde bile yapabilrsin office2007 .xml tabanlı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.