/ Hack Öğreten Program! ~ #TurkHackTeam ~ [V1] ~ /

avrupanedemek

Yeni üye
14 Mar 2017
1
0
Merhabalar.Hack öğreten program ile karşınızdayım.Site hacklemekte sorun mu yaşıyorsunuz? Hiç problem değil.Hack öğreten program sizler için kodlandı.Programın içerisinde SQL-Wordpress Hack Eklendi. Şunu söyliyeyim şuanlık iki hack temelini ekledim. Yani en çok kullanılan hack türlerini ekledim. Bu programı indirip programın içerisindeki videoları izledikten sonra artık sizde bir defacer olabiliceksiniz.

+ Programın ismi: Hack Öğreniyorum!

+ Programın sürümü: 1.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana Ait.

+ Sistem Gereksinimleri: .NET Framework 4.5

+ Açıklama: Programın hedefi sizlere site hackletmek.Bu programdaki videoları izledikten sonra kesinlikle site hackliyebilceksiniz.Yeter ki videoları sorunsuz izleyin!

+ İndirme Linki: https://yadi.sk/d/X3rhwvTZ3EoRTe

+ VirusTotal Sonuçları:
Kod:
https://www.virustotal.com/tr/file/04a797e288b31966789fa7a15bcd1bd61e702d0a665ca38320563ac7383dedee/analysis/1488297825/

Program Giriş: (Aşşagıda verdigim kullanıcı ad ve şifreleri yazın forumdaki kullanıcı adı ve şifreniz degil)

Kod:
Kullanici Adiniz: admin
Kod:
Şifreniz: leopic

Programın Ara yüzü:

69QmYv.png

BrE8op.png

vbmZoz.png

r3jEd3.png

qb3E2d.png

ALE3PL.png

SQL Açıklı siteleri hacklemek için gerekli videolar eklendi.
Admin panelini bulmak için gerekli videolar eklendi.
MD5 çözmek için gerekli videolar eklendi.
Brute Force ile site hack videosu eklendi.
Wordpress Shell atma videosu Eklendi.
Wordpress Toplu mass videosu eklendi.
Wordpress-SQL dorkları eklendi.
SQL-Wordpress için gerekli materyallerin indirme linkleri eklendi.
Ve daha bir çok özellik eklendi.

V2 Sürümü yapmam size bağlı. v1 sürüme ilgi gelirse v2 sürümünde Wordpress siteler için brute force yapıcağım.Ve daha bir çok özellik v2 sürümde sizleri bekliyor.Şunuda söyliyeyim bu program sayesinde site hackliyebilceksiniz.Sadece Programa ekledigim videoları sırasıyla izleyin uygulayın yapın!.

V2 sürümde görüşmek üzere :)

Kardes ben bunu acamiyom macda ? sorun nedirki ?.

EsMak

Üye
14 Mar 2017
125
0
Merhabalar.Hack öğreten program ile karşınızdayım.Site hacklemekte sorun mu yaşıyorsunuz? Hiç problem değil.Hack öğreten program sizler için kodlandı.Programın içerisinde SQL-Wordpress Hack Eklendi. Şunu söyliyeyim şuanlık iki hack temelini ekledim. Yani en çok kullanılan hack türlerini ekledim. Bu programı indirip programın içerisindeki videoları izledikten sonra artık sizde bir defacer olabiliceksiniz.

+ Programın ismi: Hack Öğreniyorum!

+ Programın sürümü: 1.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana Ait.

+ Sistem Gereksinimleri: .NET Framework 4.5

+ Açıklama: Programın hedefi sizlere site hackletmek.Bu programdaki videoları izledikten sonra kesinlikle site hackliyebilceksiniz.Yeter ki videoları sorunsuz izleyin!

+ İndirme Linki: https://yadi.sk/d/X3rhwvTZ3EoRTe

+ VirusTotal Sonuçları:
Kod:
https://www.virustotal.com/tr/file/04a797e288b31966789fa7a15bcd1bd61e702d0a665ca38320563ac7383dedee/analysis/1488297825/

Program Giriş: (Aşşagıda verdigim kullanıcı ad ve şifreleri yazın forumdaki kullanıcı adı ve şifreniz degil)

Kod:
Kullanici Adiniz: admin
Kod:
Şifreniz: leopic

Programın Ara yüzü:

69QmYv.png

BrE8op.png

vbmZoz.png

r3jEd3.png

qb3E2d.png

ALE3PL.png

SQL Açıklı siteleri hacklemek için gerekli videolar eklendi.
Admin panelini bulmak için gerekli videolar eklendi.
MD5 çözmek için gerekli videolar eklendi.
Brute Force ile site hack videosu eklendi.
Wordpress Shell atma videosu Eklendi.
Wordpress Toplu mass videosu eklendi.
Wordpress-SQL dorkları eklendi.
SQL-Wordpress için gerekli materyallerin indirme linkleri eklendi.
Ve daha bir çok özellik eklendi.

V2 Sürümü yapmam size bağlı. v1 sürüme ilgi gelirse v2 sürümünde Wordpress siteler için brute force yapıcağım.Ve daha bir çok özellik v2 sürümde sizleri bekliyor.Şunuda söyliyeyim bu program sayesinde site hackliyebilceksiniz.Sadece Programa ekledigim videoları sırasıyla izleyin uygulayın yapın!.

V2 sürümde görüşmek üzere :)
Telefonum dosya açılamıyor hatası veriyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.