Hacker Adayları - Hack Öğrenmek İstiyenler.

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
Arkadaşlar Öncellikle Uzmanlık Alanlarımı Yazıyım Ona Göre Hack Alanında Kendini Geliştirmel İstiyenler Bana PM İle Msn Yada Telefon Numaralarını Atsınlar Onları Yetiştiririm ;)

Uzmanlık Alanlarım

Trojan
Keylogger
Crypter
Stealers
Kişisel Hack
Account Hack (Hesap Hack - KO - MT2 - Seafight - Kontür - Kredi Kartları - Wolfteam Vb)

PC Güvenliği
Hesap Güvenliği
Kişisel Güvenlik

SarrafCorpse

Katılımcı Üye
5 Ağu 2012
415
0
İstanbul
Tamam eyvallah da konunun burayla ilgisi ne burada yardım isteyenler konu açıyor birincisi.
Çok güzel bildiğin şeyler var fakat kimse kimseye güvenemezki? Nerden bilicekler senin iyi biri olduğunu?
464 mesajın var forumda zamanını harcıyorsun belliki ama buna bakıpta sana güvenemezler.
Kimleri gördü burada 1500 mesajla keylogger atan vesayri :)

KatliamHacker

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
2,768
1
Konunun bura ile alakası yok zaten öğrenmek isteyenler direk geliyorlar bana ve eğitiyorum sorularını cevaplıyorum Off Topice Taşınsın lütfen

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
Güvenmeyen Eklemez ;) Yaz Bakayım TH3 Diye Googlede. Ne Hack Sitelerinde Adminlik Ettim Halende Ediyorum ;) Reklama Girmeseydi Tek Tek Yazardım.

furo4

Yeni üye
8 Ocak 2011
8
0
S.a ben sizden destek almak istiyorum Edit // Iletişim adresi vermek yasaktır....

Moderatör tarafında düzenlendi:
13 Eyl 2012
100
0
kardşeim ilk olarak bildiğin hacker teknikleri güzel teknikler ama sonuçta bi hacker birine nekadar güvence verebilir.? ilk olarak bunu düşünmeni istiyorum sakın yanlış anlama kötü birisindir demiyorum..

Azerbeycanli

Yeni üye
12 Eyl 2012
17
0
baku
selam abi lutfen bunlari bana oyretirmisin ermeni siteleri hacklmak istiyorum oyretirsense sana cok minatdar olarim eger oyretmek istesen pm yaz .beni oyretirsen seni bir hoca gibi tanidacam hackladigim butun sitelere senin de indexsini koyacam lutfen oyret

loost123

Katılımcı Üye
2 Mar 2012
975
0
Frankurt
beyler flood yapıyorsunuz işinize gelmiyorsa eğitmesin sizi yorumda atmayın o zaman gerzek yerinemi koyuyorsunuz insanları hepiniz aynı şeyi yazıorsunuz sırf mesajlarınız artsın die.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.