Hacker Atasözleri (Geyik) Konusu

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
evet forum bu hale gelmiş sırf bunu denemek için açtım bu konuyu diyebilirim hocam.

Bende denemek için zamanında web güvenlik açıkllarıyla alakalı güzel bir konu ve brutforce konusu açmıştım aynı anda açılmasına rağmen güvenlik açıklarıyla alakalı olana 1 tane eline sağlık mesajı. Saçma sapan cms brutforce anlatımına çoğunluğu anka ve uq olmak üzere 3 sayfa yorum gelmişti.

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
Bende denemek için zamanında web güvenlik açıkllarıyla alakalı güzel bir konu ve brutforce konusu açmıştım aynı anda açılmasına rağmen güvenlik açıklarıyla alakalı olana 1 tane eline sağlık mesajı. Saçma sapan cms brutforce anlatımına çoğunluğu anka ve uq olmak üzere 3 sayfa yorum gelmişti.

hayır olsun sonumuz hocam...

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Bikere O Brutforce Değil Brokoli Fors Hocam :trl Ama Haklısınız Durum Vahim.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
En Güvenli Site Sürekli Güncellenendir.
Her Nekadar Atasözü Oluşturmak Olsada Amaç Eğer Böyle Bir Düşünce Benimsediyseniz Çok Yanlış... Sürekli Güncellenen Sitede Açık Eksik Olmaz... Değişik Port Servisleri Değişik Scriptler Değişik Açıklar Türlü Türlü Şeyler... Turkhackteam Bu Yüzden Hacklenmiyor... Portlar Filtreli Ve Bütün Açıklar Kapatılmış Bulunan Açıklarda Olursa Onlarda Hemen Kapatılıyor Yoksa Bu Adminlerin Çok Bilgili Olduğundan Değil Akıllarını Kullandıklarından...

Thanders

Üye
8 Ocak 2017
230
0
yürü bre ehli indexinin endamını göreyim
Hacksiz geçen gecelerin ecdadını seveyim.
Lamer gibi yeteneksiz miyim bir program için öleyim?
Programını da seveyim lamer'ıda seveyim.
Bana yar olmayan sitenin sunucusunu seveyim.
Yansın sunucuların alayı, firewalların önlemini seveyim.
Düşmüşüz bir hack uğruna,
Basmadık diye shelli tam ortasına, kader böyle yazmış loguna...
Ben böyle hackin heyecanını seveyim!

Defacer firewalları deler bir index uğruna, admin gitsin passi dağıtsın ona buna...
Bir hack için değer mi bütün bunlara, her taraf bruteforce dolu bilgisayarı hızlı olana.
Defacer zone peşine kaldın uykusuz, Site senindir, rootu keyif verir,
Yapıştır indexini al zone'u, bu gidişle ... uyursun sen.

Neyzen Tevfik'ten uyarladım :)
İnşAllah ban yemeyiz.

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Valla atasözümü değilmi bilmem ama hacker atasözüne eklenmeli bence bu:

Bu hayatta unutulan değil iz bırakan ol :trl

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Anlamadığım tek şey var bu forumu bu kadar küçük görüyor iseniz neden hala burada takılmaya devam ediyorsunuz? Dostlarınız mı var wp grup oluşturun hem canlı konuşma var. Veya siz daha iyisini biliyorsanız (büyük ihtimalle evet) konu açın siz. Ben 50 tane multi açar konunuzu sürekli gücellerim.

Keşke yazdığının arkasında durup silip gitmeseydin . Burada dolu dolu yaklaşık 4 yıl gibi bir süre geçirdim bunu ancak zehirx,hackertht gibi üyeler anlar, daha 1 yıllıksın senin için anlaması güç olabilir. Tht bir süre vakit geçirilip bırakılcak bir yer değil sigara,eroinden daha fazla bağımlılık yapıyor istesenden bırakamıyorsun. Günlerce offline olduğum zamanlarda dahi forumda üyeliksiz olarak dolaştığım oluyor. İnsanlar yılbaşında eğlenirken ben asistanlığımda konu açıyordum, moderatörken ihbar temizliyordum . Her gün onlarca saatimi burda geçirmişken bırakmak o kadar kolay olmuyor .

Bir miktar eski dostum var. Yüzyüze , telefonda yada iletişim araçlarında konuşuyoruz fakat hiç bir şey profilde yaptığımız sohbetin tadını vermiyor şu emojinin :trl verdiği zevk hiç bir iletişim aracında yok .

İnternette gördüğüm ve insanların işine yarar dediğim şeyleri forumda paylaşıyorum. Siz 50 tane multi açsanız yada konuyu başa tuttursakta bir şey fark etmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.