Hacker lığı öğretecek usta birisi lazım

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
Klasik Cevap:

Bkz:Hacker Olmak Için Ilk Önce "Hacker lığı öğretecek usta birisi
lazım" Diye Konu Açmamak Lazım.

:)

Dostum Hackerlık Öğretin Bana :) Nasıl Bir Istektır Bu ? Bir kere Kendin Arastır Ne Yapabilirim Kendi Kendine Sor :

Hedefim Ne ?
Cvp:Hacker olmak istiyorum

Bilgisayarı Ogreneyım Ilk Önce Değilmi ?

Nasıl öğrenebilirim ?
Cvp: Sorunları Çözerek
hangi sorunları ? bilgisayarı boz demiyorum tht yardım merkezi var :) ben sahsen herkesin sorunlarını araştırarak yardımcı olmaya çalışıyorum ek bilgi öğreniyorum e ama sen diyorsun ki facebook çalmak istiyorum :/ facebook Çalmak değildir ki hackerlık hacker dediğin bilgisayarı içini dişini bilen bilgisayar ve Teknoloji konusunda bilgi sahibi olan ileri düzeyde programlama becerisine sahip olan vs. Gidiyor buraya gelip bana hackerlık öğretin derseniz %0 ilerleme kaydetersın kimse sana yillarini verip ogrendigi şeyleri ogretmek için yillarini vermez değilmi sen hacker olmak istemiyorsun bu yazdıklarına bakarsak face çalmak istiyorsun git trojan ve virüs kısmından bir rat keylogger indir facebook çalmayı dene başka çalma yöntemi yok

cybertim

Üye
12 Tem 2014
228
0
33
olursa
kardeş ben de hackerliğe yeni başladım ama öyle armut piş ağızıma düş olmaz bu işler çaba ister ben de tht de arkadasların yardımı ile bir şeyler öğrendim. onlarca makale okudum herzamanda öğrenmeye çalışıyorum. he birde face çalma ve benzeri şeylerin programı yoktur indirmeye çalışma serveri yersin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.