Hacker olmak için ilk adımlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramazanimal

Yeni üye
3 Eki 2009
6
0
arkadaşlar ben hacker olma yolunda ilk adımımı atmak istiyorum ama nerden atıcam bılmıyorum bana sırasıyla temel olarak ögrenmem gereken şeyleri yazarmısınız_? rica etsem (sitede biraz dolaştım çogu kavramı bilmedigimi farkettim)

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
web server güvenliğini okumalısın..İyi bir hacker araştırmacı olmalıdır,hazır şeylerle birşey elde etmez,kendi üretir pratik zekası vardır.. Bunun için bbol bol araştırma

ramazanimal

Yeni üye
3 Eki 2009
6
0
hazır şeyler peşinde olsaydım konuyu buraya açmazdım ayrıca hacker nasıl olabılırım dıye i konu açmadım tam tersıne nerden başlamalıyım diye konu açtım biraz wriless hack üstünde çalıştım blacktrackın wriless hack bölümünü ezberledim gibi bişe ama wpa2 Fazla güenli oldugu için bi türlü dogru şifre worldlistimden çıkmıyo :) bende bir üst kademeye atlamak istedim ama nerden başlayacagımı bilmedigim için bilgisi olan insanlara sormam gerekigini düşündüm üstatlar kızmayın teşekkür ederim

XeaRo0

Üye
2 Şub 2012
88
0
dostum bak benden sana tavsiye kafana göre yapma ilk gün web hacka sararsın sonra bir süre sonra sıkar bir program yazmıştır arkadaşın ona özenir sende programlamaya başlarsın sonra bu dahada sıkar seni mail hacke başlarsın burda html bilmen gerekir (kendi kodlarınla yapmak istersen neyse) html öğrenirken bir yüksek rütbeli kişi php de bir şey yapar hoşuna gider ona başlarsın hep yarım kalır

ilk işin programcılık olsun c++ c# java python vs bir kaç dil öğren muhakkak öğren

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.