Hackerliğin Sonuna Geldim.

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
Bu güzel oyunun istemeyerekte olsa sonuna geldim.
Dev hack arşivimi sildim ve bu işe elveda ediyorum neden derseniz artık amaçsızca site hacklemektense danışmanlık yapmaya karar verdim.
İyi bir hosting firmasından teklif geldi hem danışmanımız olun hemde site güvenliğimizi sağlayın diye bende kabul ettim.
O hosting şirketinde açılan her siteye kullanıcı isteğiyle açık taraması yapıyorum.

Tek seferlik iş içinde çoğu firmayla anlaştım.

Bunun için sicilimi temiz tutmam gerektiğini ve siyah şapkadan çıkmam gerektiğini düşündüm ve arşivimi ve siyah şapkamı istemeyerek sildim.

Yine forumdayım ara ara girerim İnşallah.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
En İyisini Yapmışsın , Bende Bir Firma Bulsamda Girebilsem Çok İyi Olcak :)

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
Hayırlı olsun kardeşim madem böyle bir yola çıktın hakkında en iyisi neyse o olur inşallah elimden değildiğince sana yardımcı olmaya çalışırım kardeşim.

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
Hayırlı olsun kardeşim madem böyle bir yola çıktın hakkında en iyisi neyse o olur inşallah elimden değildiğince sana yardımcı olmaya çalışırım kardeşim.

Sağolasın kardeşim.
Hayırlısı olsun diyelim bize bir kıyak geçersin artık :)

Tabi ki siz isteyin yeter ki :)

Hayırlısı olsun :)

Arşivini silmek yerine öğrenmek isteyen bir arkadaşımıza verebilirdin :)

Arşiv de virüs gibi görülen dosyalar vardı ama temizlerdi daha önce Squel hack arşivini paylaştım sağolsun arkadaşlar hemen ihbar etti yöneticilerimizde mecburen konuyu sildi.

hayırlısı be hacım , anlaşılan bi hemşerimi daha forumda göremiycem :/

Giden yok hacım burdayım ben :D
Benden çabuk kurtulamazsın :D

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim hakkında ne varsa hayırlısı olsun

ama yinede silmeseydin arşivini en azından upload etseydin :)

demek istediğim sol tusa basıpta sil ile ile silnmeyecek kadar emek vardır orda be kardeşim :(

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
Kardeşim hakkında hayırlısı olsun umarım işinde iyi yerlere gelirsin bu arada zaman zaman iş tecrübelerinizi de paylaşmayı unutmayın tecrübelerinizden istifade etmek isteriz

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
kardeşim hakkında ne varsa hayırlısı olsun

ama yinede silmeseydin arşivini en azından upload etseydin :)

demek istediğim sol tusa basıpta sil ile ile silnmeyecek kadar emek vardır orda be kardeşim :(

Kardeş upload etseydim aklım cin fikir gibi hep orda olacaktı indirsem mi
Diye hep düşünürdüm.:RpS_thumbup:

Düşündüğün için sağol.​

Kardeşim hakkında hayırlısı olsun umarım işinde iyi yerlere gelirsin bu arada zaman zaman iş tecrübelerinizi de paylaşmayı unutmayın tecrübelerinizden istifade etmek isteriz

Tabi ki kardeşim sen yeter ki iste :)

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Kardeş upload etseydim aklım cin fikir gibi hep orda olacaktı indirsem mi
Diye hep düşünürdüm.:RpS_thumbup:

Düşündüğün için sağol.​

kardeşim linki her yerden silerdin sadece bir arkine atardın oyle bir sistem olabilirdi

inşallah olmazda şimdi sen meydanda boş boş kalsan ne olcak o programları ozleyeceksin değilmi bende ondan soyluyorum zaten

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
seninle tanışma vaktim olmadı abim hayırlısı olsun :)
bende kuzenin pc si bozulduğunda yardım ediyim anca :) bize teklif yok hacı :)

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
Sağolasın kardeşim.

Tabi ki siz isteyin yeter ki :)

Arşiv de virüs gibi görülen dosyalar vardı ama temizlerdi daha önce Squel hack arşivini paylaştım sağolsun arkadaşlar hemen ihbar etti yöneticilerimizde mecburen konuyu sildi.

Giden yok hacım burdayım ben :D
Benden çabuk kurtulamazsın :D

söz gelicem bi gün ziyaretine ;)

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
seninle tanışma vaktim olmadı abim hayırlısı olsun :)
bende kuzenin pc si bozulduğunda yardım ediyim anca :) bize teklif yok hacı :)

Sağolasın :)

Hayırlı olsun forumuda uğra ara ara .

Tabi ki aileyi kenara atmak olmaz :)

söz gelicem bi gün ziyaretine ;)

Beklerim her zaman :)

Yolun açık olsun gecikme ama bekliyoruz bak :)

Aileyi kenara atmak olmaz ara buldukça giricem inşallah. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.