hacklediğim site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkoman1

Katılımcı Üye
24 Tem 2008
377
0
Cehennemin Dibinden
arkadaşlar hacklediğim site bir makale sitesi sol üstüne de hacked by berkoman1 yazdım fakat index basamıyorum yardımcı olabilecek varmı

https://tik.lat/eK0TQ

Düzeltme:Bu site daha önce real infaz tarafından hacklenmiştir ben tekrar hackledim

Son düzenleme:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Noldu kardeşim? Real Bilmemnede Çözüm Bulıunamadımı Kıytırık Bir Siteyi Hackleyebilmek İçin?
Hadi Kardeşim O Çapulcuların yanına Lütfen...

Son düzenleme:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Eee Kardeşim, Git O Kıytırık Siteye Bak Bakalım Sana Yardım Gelicekmi.
Sonra Orayı Terkedip Buraya Gelince, Sana Paşa Paşa Yardım Ederiz...

berkoman1

Katılımcı Üye
24 Tem 2008
377
0
Cehennemin Dibinden
arkadaşlar o benim hacklediğim sitenin adı reklam değil adamların reklamıı yapsam bile nolcak ki hacklenmişler zaten biz sizden yardım istiyosunuz bi küfretmediğiniz kalıyor

egeli_3545

Üye
31 May 2010
213
0
arkadaşlar benim bir siteye gittiğim yok ben başından beri turkhackteamciyim hayatımda 1 defa olsun site hacklemek istedim ve bişeyler yaptım burası bir hack sitesi ayrıca benden önce o site 3 kez hacklenmiş

orada WWW.ARTİCLEİNFO.ORG yazıyor

kardeşim öle diyosundan niye hala rütben yüksek deil ben bile yeni üye oldum 2-3 ay felan oldu yükseldi ilk atlaması kolay da sen buraya önem vermediginden atlayamamışsın herhalde

yani arkadaşlarımızın dedikleri biraz dogru gibi geldi bana:)

Son düzenleme:

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
egeli rütbe kasmak kolay . Tabi bunu nasıl kasdığın önemli . Konulara mesaj atarsan rütbe yine gelir . Önemli olan rütbeyi konu açarak ihbar yaparak almaktır.

berkoman1

Katılımcı Üye
24 Tem 2008
377
0
Cehennemin Dibinden
benim 1 haftalık bir konum var 350 ziyaretçisi var msn icq bölümüne giren görü.adam gibi mesajda yazmıyorum forumda işi millete yardımcı olmak ama biz yardım isteyince köpek muamelesi

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Konu silinince postlarınız kalacak mı sanıyorsunuz?
Nedir bu saçmalık...?
Uyarı yapılmış,
Forumda binlerce konu varken bunu mu buluyorsunuz?
Haydi gençler, işinize bakın artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.