Hacklenen siteler

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Elime ne kadar site geçerse sizlerle paylaşacagım bu akşam ama yenilere bilmeyenlere bırakırsak iyi olur.
Şirket sitesi site daha yapım aşamasındaymış
VivActiv -
Admin=admin
Pw=Mi1anit
----------------------------------------------------------------------------------------

Calidus - News
Admin=Pw
dexmod-a0dbde9503e13437db0f854b0b72a73b MD5 : DexmoD
miladro-122f961db675f6a45b998594471a990b MD5 : marjan
admin-63a9f0ea7bb98050796b649e85481845 MD5 : root
Paneli bulup hackleyebilirsiniz.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Nath & Company | Admin
Admin=admin
Pw=nath123
-------------------------------------------------------------------------------------------
Özellikle bunu hackleyin alt üst edin İsrailin Mizah Sitesi
Admin=Administrator
Pw=AkeeAkeeFitong66
[email protected]
Burdan CC bile ulaşma ihtimaliniz var deneyin ben uğraşmıcam paneli bulup hackleyin !
Kraliyet Güvenlik Alarm Sistemleri
Admin=radhwene
Pw=5260afcd61da2ec56133d3218dcc1b6e4d4d16bf MySQL4.1/MySQL5 : yara1483

Son düzenleme:

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Brute force değil :)
Havij ile dorklarla tek tek deniyorum bir sürü site cıkıyor açıgı olan admin panel ıd pw bazen yanlış olabiliyor düzgün olanları atıyorum bunlar büyük sitelerde olabiliyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.