Hafıza Kartı Disk yazmaya korumalı Hatalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Telefonumun 1GB lik Hafıza kartı var hiç bi sorunu olmayan kartımLa Usb kablosuyla dosya aktarabiliyodum ancak kablo kayboldu aynı sockette usb kablosu bulamadım yeni aldığım Card Readerle Kart büyütücü ile dosya aktarımı yaparken disk yazmaya korumalı diyo biçimlendir diyorum yine aynı sorunu veriyor Neden pc de yapılması gerken bi ayarmı var bu uygulmayı başka pclerde de denedim aynı sorunu veriyo disk yazmaya korumalı ve biçimlendirme yapılmıyo cart büyütücü ve okuyucuyu değiştirdim sorun aynı ne yapmalıyım
Lütfen yardım Teşekkürler İlgi ve alakalarınız için

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
PC Suite sayesinde bluetooth üzerinden veya bağlantı kablosu ile telefonunuzdaki oyun, resim, müzik, video vb. dökümanları bilgisayarınıza kolayca aktarabilir, bilgisayarınızdaki uyumlu dökümanları da telefonunuza gönderebilirsiniz. PC Suite ile telefonunuzun dosyalarını yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.:)

Buradan indirebilirsiniz.
https://tik.lat/xJRUx

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
PC Suite sayesinde bluetooth üzerinden veya bağlantı kablosu ile telefonunuzdaki oyun, resim, müzik, video vb. dökümanları bilgisayarınıza kolayca aktarabilir, bilgisayarınızdaki uyumlu dökümanları da telefonunuza gönderebilirsiniz. PC Suite ile telefonunuzun dosyalarını yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.:)

Buradan indirebilirsiniz.
https://tik.lat/qeAlw

Kardeş benim Pc de bluetooth yok galiba ara kAblom olmadığından dolayı nasıl aktarım yapıcam

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
arkadaşım biçimlendirmenin bittiğinden emin misin peki ? biçimlendirme sona kadar gelip başa dönüyormu ?

Biçimlendirmeye
başlamadan disk yazma korumalı diyo dosya atarkende öle ama normalde telefondan telfona bluetooth la atarken ara kabloyla fealn dosya atıyo ancak card reader ve büyütücüyle atamıyorum pc nin hafıza kart okuyucu yerine sokunca bile dosyalar ıatmıyor sorun nedir anlamadım

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
sen keşke onun yerine küçük hafıza kartları için bellekler oluyor hafıza kartını çıkartıp ona takıyorsun sonra pc ye işlem tamam oluyor onlardan alsaymışsın daha kolay olurmuş.Arkadaşım benim çok fazla hafıza kartına işim düşmediği için bilmiyorum okadarını malesef :( ama bilen elbet birisi çıkar ama araştırıcam merak etme.

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
sen keşke onun yerine küçük hafıza kartları için bellekler oluyor hafıza kartını çıkartıp ona takıyorsun sonra pc ye işlem tamam oluyor onlardan alsaymışsın daha kolay olurmuş.Arkadaşım benim çok fazla hafıza kartına işim düşmediği için bilmiyorum okadarını malesef :( ama bilen elbet birisi çıkar ama araştırıcam merak etme.

Hafıza kartı saten minnacık onu büyütücüye takıp okutuyorum kartı okuyo ama yazmıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.