Hafıza Kartı Okunmuyor

giigs11

Üye
23 Haz 2010
231
0
2 Adet var birisi 16GB birisi 2GB uzun zamandır cüzdanımda bu sim kartlarının oldugu zarf gibi bişi var onun içindeydi bugun resimlerimi yedeklicektim 2 side suanda calısmıyor.

giigs11

Üye
23 Haz 2010
231
0
Arkadaşlar hiç görmüyor C.reader le denedim normal denedim hiç tepki yok bilgisayarda adaptörünü değiştirdim gene yok hiç tık yok yani resimlerde önemli benim için değerli resimler.

giigs11

Üye
23 Haz 2010
231
0
Kilitli değil hocam bu kartlar bende 2 senedir var kullanmıyorum pek sadece ailede rahmetli olan bazı yaşlılarımızın anıları var ve bunlar pcde yok olmasın diye hafıza kartına atıp yanımda cüzdanımda taşıyodum bundan bi 7-8 ay önce en son fotograf attım ogündür bugündür cüzdanımda sim kartlarının kücük zart gibi bişileri var onun içinde muhafaza ettim bugunde ayriyetten tablete yedeklim dedim okumadı pcye taktım gene okumadı ne yaptım ne ettim göstermedi pc ile tablet ve telefon.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.