Hakan bebeğe yardım edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Therad67

Üye
22 Tem 2014
196
0
"Yöneticilerden isteğim konunun üst yerlere taşınması silinmemesi "

Ekşi sözlükte donanımhaberde yardım kapanyası var bizde elimizden geleni yapalım bir gün sigara içmeyelim 10 tl olsa bile yardımda bulunalım

Alıntıdır.
Hakan bebek 2.5 yaşında. doğumunun 3. gününde sarılık nedeniyle beyin felci geçirmiş. duyamıyor, konuşamıyor. ayrıca kronik akciğer hastası. yutma refleksi yok, karnından besleniyor.
Doktorların dediğine göre tedavi olmazsa 5 yaşına kadar yaşayabilirmiş. aileyle konuştum. aylık tedavi giderleri 15.000 tl ve aralıksız 1 yil tedavi görmesi gerekiyormuş.

"Blue"]Bunlar bağış numaraları:

hesap sahibi hakan demir
tl hesabı ıban
ıban no: tr 940006400000112170521533

usd hesabı ıban
tr150006400000212170282196

eur hesabı ıban
tr790006400000212170282208
Not:Bazı bankalar şube kodu istiyormuş eft için şube kodu 1217 altunizade şubesi.
İçiniz rahat olsun valilik onaylı banka hesabı.
https://eksisozluk.com/...dim-edelim--4998675?p=1
- Hakan Bebek için sende bir adım at ...
https://m.facebook.com/...ebekicinsendebiradimat/

Hakan'ın Babası: şuan sabahtan beri toplam 2 bin oldu 45 bin lazım 3ay icinde. yani bir sene içinde 347bin toplanması gerekiyor ameliyat olup duyabilmesi için birde bi kaç sene iyi bir tedavi gorebilmesi için 5 yaşına kadar iyi bir tedavi olabilirse çok iyi konuma gelecek başını tutabilecek en önemlisi ağzından yemek yiyebilecekçok zor benim oğlum bırakın ağzından yemek yemeği şuanda ağzından içmek için suya muhtaç.

30.12.2015 saat 5.30 itibariyle 169bin tl.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.