HAKOPS Keylogger 12 [05.06.2020]

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Merhaba Arkadaşlar ;

Keyloggerimin 12'inci Ve En İyi Sürümünü Sizlere Sunuyorum.Bu Sürümdeki Değişikliklerden Kısaca Bahsediyim Hemen.

- ClipBoard Hook'taki Bazı BUG'lar Düzeltildi.
- Mail Alma & FTP Log Alma'daki BUG'lar Düzeltildi.
- Binder (Serveri Başka Bir Dosya Ile Birleştirme) Eklendi.
- Icon Değiştirmedeki Sorun Halledildi.
- Server Oluşturmadaki BUG'lar Düzeltildi.
- Hook Kodlarındaki BUG'lar Düzeltildi.
- Aynı Anda Hem FTP Hemde Mail Ile Log Verme Eklendi.
- 4 Tane Yeni Şifre Çalıcı Eklendi (Public Edition)
- ıkça orulan orular Sayfası Eklendi Böylece Bazı Sorulara Daha Kolay Yanıt Bulabileceksiniz.
- Client / Builder'deki BUG'lar Düzeltildi.
- Mail Ve FTP Log Alımı Tasarımı Yenilendi (Renkler vs.)
- Bilgisayar Resetlenince Başlangıça Yerleşmeme Sorununa Extra Önlem Alındı.
- Log Atma Zamamı Değiştirildi.
- "Stub.dll" Kaldırıldı.

Kısacası Tekrar Sıfırdan Kodladım Bütün Projeyi. 12 Makinede Değişik Isletim Sistemlerinin Hepsinde Test Edildi Ve Testler Sırasında Çıkan Ufak BUG'larda Fixlenerek Tamamen

Sorunsuz Hale Getirildi.

Arkadaşlar Programı Dilediğiniz Yerde Paylaşabilirsiniz Bunda Bir Sakınca Görmüyorum Sadece Emeğe Saygı Göstermenizi Rica Ediyorum.

HAKOPS Logger 12 - YouTube

https://img.webme.com/***/h/hakopslogger/EzJr1B.png

INDIRME LINKLERI [5 Haziran 2020]

İndir

Keylogger sorunsuz çalısıyor.Tavsiyem log alma süresini 15 dakika yapın 28 gün boyunca log aldım.Karşı bilgisayardan 28 günün sonunda şifreyi değiştirdim zaten log kesildi.Ellerine sağlık :RpS_thumbsup:

TEŞEKKÜRLER HAKOPS

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.