HAKOPS Logger New System

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir

r5zz.png

Merhaba Arkadaşlar ;

Bazen Keyloggerler'de (Genel) Log Atmama Problemi Olur Bu Programın Hatasından Çok Kullanılan SMTP Sağlayıcısından Kaynaklanır.Kendine Attığı İçin Veya Sürekli Attığı İçin Bir Süre Sonra Güvenlik İçin Spam Olarak Algılanır Ve Ya Log Alımı Kesilir Yada Spam'a Düşer.

Bu Sorunun Olmadığı,Gelen Logların Ve Kurbanların Daha Düzenli Olduğu, Kullanıcının Gizliliğinin Daha Iyı Korunduğu, Güncel Ve %100 FUD Server Crypterin Bulunduğu Dilediği Zamanda Anında Destek Ve Yadım Alabileceği Bir Sistem Kodlamaya Karar Verdim.

Bir Süredir Üstünde Çalışıyordum Ve Sonunda Projeyi Bitirmeye Çok Yakınım Kısa Bir Intro Çektim.Sizin Önerileriniz, Tavsiyeleriniz Veya Istekleriniz Var Ise Eğer Konu Altından Bildirebilirsiniz.

Video:
Facebook'tan Izle
Youtube'den Izle

Son düzenleme:

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
hocam başlangıçta çalıştır yapıyorum pc açılıp kapanınca çalışmıyor

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Şimdi gmail olmadan logmu alıyoruz ?
Bu özellik rademaxta'da olacaktı onda gmail yazmadan direk loglar bilgisayara geliyordu.
Ama bu Türkçe olduğundan kullanması daha güzel olur. :D

EPSA

Yeni üye
13 Nis 2014
10
0
Şunu unutma Tüm keyloggerde bir açık var bu düzeltilemiyor. Malesef.
Madem böyle bunun üzerindede uğraş hiçbir keyloggerin vista ve üst platformlarında yönetici olarak çalışmayınca BAZI OYUNLARIN logunu tutmadığını biliyor muydun ? Yönetici olarak açtırmak kolay atarsın bi manifest hallolur MU ACABA msconfige yerleştin ve exende manifest var reboottan sonra ekrana direkt yönetici izni gelcek azıcık akıllı kullanıcı o pencereden hangi dizinde olduğunu öğrenip silerse persistinde yanar.
Yada hayır butonuna tıklayabilir UAC BYPASS ÇÖZÜM DEĞİL VE ONUN İÇİNDE YÖNETİCİ İZNİNE İHTİYACIN VAR.

ESKİ BİR DOST

Son düzenleme:

raderde

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
284
0
C/Windows/System32
görünüşe göre buda öteki logger lerin gibi paralı olacak deneme sürümü olsada zaten tam fonksiyon çalıştıramıyoruz o nedenle bunu görünce yeni bi logger deniyecez diye sevinmemize gerek yok hakops logger 5te de 12. versiyondada bizler hep aynı fonksiyonları denedik diğer fonksiyonlar premiumsuz kullanılmıyor nasıl olsa :D

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Ücretsizmi olucak ücretli olursa kaç tl olucak?
Ücretli olursa büyük ihtimal alamıcam zatende sorıyım gene
Ve tam olarak net çıkış tarihi varmı elimizde
Devrim yapacak bir logger olucak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.