Hande-Shakira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pomon 333

Katılımcı Üye
10 Eyl 2009
575
0
THT Anasayfasında...
Bunu tek çağresi format şaka bir yana kendini beğenmiş bo,gereksiz,ukala kız tavırlarıyla insanların tepkisni çeken bir tiptir bulaşmayın boş verin.Ben uyardım onu bir konuuda onu hakaretler üst üste.Saygılarımı sunarım

engin0100

Uzman üye
3 Eki 2009
1,091
0
14
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Bunu tek çağresi format şaka bir yana kendini beğenmiş bo,gereksiz,ukala kız tavırlarıyla insanların tepkisni çeken bir tiptir bulaşmayın boş verin.Ben uyardım onu bir konuuda onu hakaretler üst üste.Saygılarımı sunarım

Boş Verin arakadaşlar sıkmayın canınızı en azından bazıları gibi forum da abuk subuk konuşmuyor ve en iyi kısmı sitede küfretmiyor. Ben pek Dikkat etmiyorum ama yetkililer birşey yapmıyorsa birşey yoktur?

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Sen kafana takma onu o zamanla buranın nasıl bir yer oldugunu anlicak.

Ve açıkçası ben bayanım diyenlerede pek inanmıyorum sanalda.İnternette milyonlarca güzel bayan
fotografi var.Ne malum onlardan birini koymadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.