Hangi adımdan başlamalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dEplan

Yeni üye
31 Tem 2012
30
0
Merhaba arkadaşlar,

Ben bugün foruma başladım ve Tanışma bölümünde kendimi kısaca tanıtmıştım. Hackerlığı ben ileride meslek sahibi olduğumda sadece bilgi için kullanmayı düşünüyorum ve ilk adımı hangi konuda atacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim ...

Temel bilgilerim (Html, Asp, C++, Visual Studio 2005.NET, Az Java) vardır.

İyi forumlar ...

30 Eyl 2009
95
0
kardeşim havij den başlayabilirsin youtubeden visual basic derslerini izle
sql açıklarını bulmayı falan öğren eğer pc hack düşünürsen başka pclere torjan atman gerekir trojanla o pcyi yönetebilirsin tabi bu pc hack için geçerli site falan hacklemek istiosan havijle admin paneli açıklarını bulabilirsin iyi forumlar

dEplan

Yeni üye
31 Tem 2012
30
0
Bilgi için teşekkürler, bişi daha sormak istiyorum bir site hacklediğimiz de yakalanmamak için hangi önlemleri almalıyım? ya da yakalanmak basit mi?

dEplan

Yeni üye
31 Tem 2012
30
0
Bu kadar insan hack yapıyor ve hiç birisine polis gitmiyor mu peki? Ben şimdi şuan bi web sitesi hacklemeye çalışsam sonucu ne olabilir?

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Kardeşim öncelikle seni eniinde sonunda bulurlar kaçışın yok yurtdışında önemsiz bir site ise saldır gitsin türksitelerine kesinlikle saldırma ama pkk sitesiyse adult site ise saldır gitsin seni ip adresinden bulurlar ipni gizleyemezsin fakat internet kafeden yapmaya bak hackini çünkü cafeden yapılan hackler suç değildir..

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Yani kardeşim program ile hack bence yok anca havij vs açık tararsın sana önerim açığı tara bul herşeyini git internet kafeden indexinni bas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.