hangi bitdefenderi indirmeliyim...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ms34

Üye
4 Eyl 2011
85
0
s.a arkadaşlar...kolay gelsin...şu anda benim pcde antivirüs programı yok...hangi antivirüsü indireceğime karar verdim..bitdefender 2012...fakat o da kendi arasında üçe ayrılmış..bitdefender total security, bitdefender internet security ve bitdefender antivirüs plus...bunlardan hangisini bilgisayarım için antivirüs olarak kullanabilirim...:)

taxofgod

Üye
27 Ocak 2012
98
0
Bitdefender Total Security antivirüs programıdır ayrıca sistem onarma ve yedekleme gibi fonksiyonları da vardır. Bence aralarında en kapsamlısı Total Security.

taxofgod

Üye
27 Ocak 2012
98
0
eğer torrent kullanıyorsan BURDAN indirebilirsin. Yorumlarda herkes çalıştığını ve güvenli olduğunu söylemiş ama kendim kullanmadığım için güvence veremem :)

ms34

Üye
4 Eyl 2011
85
0
burada bitdefenderin 2010 versiyonu var..ben 2010u yeni kaldırdım...bana bitdefender 2012 türkçe lazım...:)

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Total security'de temizleme onarma programları bulunuyor.. Internet security ile eş değer bir yazılım.. O yüzden Internet security'i full olarak BURADAN indirebilirsiniz..

redcool

Üye
2 Şub 2012
61
0
gaziantep
BENCE bitdefender antivirüs plus bunu kur kardeş üçü arasında en mantıklısı o ama sana tavsiyem başka bi antivürüs kur cünkü ben onu kurdum denedim ama pek işime yaramadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.