Hangi grafık programını nederecede kullanıyorsunuz.!!!

HANGİ GRAFİK PROGRAMINI KULLANIYORSUNUZ

• Kullanılan toplam oy
    76

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
Evet arkadaslar adından bahsedildigi gibi
kullnadıgınız grafik programını
hangi dercede kullanıyor ve hangisini kullandıgınızdır
9 ayrı programın ismi yer almaktadır
sizlerin kullandıgı ve anketde yer almayan program isimlerini
belirtiniz güncel olarak sırlanacakdır​

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Coreldraw ve photoshop, eve internet bağlatma işi bi çözülse, üzerinde duracağım da sürekli problem çıkıyor internet bağlayacaklarda...

Mankeci

Yeni üye
9 Eki 2009
22
0
Sketchup persfektif 3d ve daha fazla imakan tanıya bilen bir program bir nevi autocad tarzı yaklasık programlar calısmalrında basarılar dilerim program adını listemizde yer verilecekdir katılım icin tesekkürler

Sketchup'u acemi düzeyde kullanıyorum. Flash'da bu aralar ilerlemeye başladım. Oyun yapabiliecek düzeye az kaldı.

STaRMeDYa73

Uzman üye
2 Mar 2008
1,617
6
5/56
bende AutoCad ve 3D programlar kullanıyorum inşaat bölümü okuyorum malum 3D :) corel draw ve photoshopta kullanıyorum corel x3 herşey için yeter kullanan bir kişiye

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
bende AutoCad ve 3D programlar kullanıyorum inşaat bölümü okuyorum malum 3D :) corel draw ve photoshopta kullanıyorum corel x3 herşey için yeter kullanan bir kişiye

Diyer sırladıgın programlar olmasada en azından bir CorelDRAW kullnıcısı olarak son cümlelerine katılıyorum katılımicin ayrıca tesekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.