Hangi işletim sistemi daha iyi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EpicTuBe

Üye
12 Nis 2012
162
0
Size göre neden daha iyi olduğunuda açıklarsanız sevinirim

Son düzenleme:

SsuSsKun

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
258
0
******/*****
oyun , modelleme programları v.b. için = Windows XP Yazılım v.b. şeyler için = Windows7 ve linux Şahsen ben Bilgisayarımda modelleme ve yazılım kullanıyorum bu yüzden Xp formatı ama programlarımda yinede görsellik harika düzeyde. :)

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Sadece Windows Hakkında Konuşacağım ...

XP : Kevgir, Her Tarafı Açık. Bir Sistemin Geliştirici Desteği Kesildi mi O Sistem Bitmiştir. 15 Yıl Sistemsiz Kalsam Kullanmam, Xp Bu Saatten Sonra Fosil Artık, Ömrünü Fazlasıyla Tamamladı.

VISTA : Benim Koyduğum İsimle Sorun Babası. Mikropsoft' un Buhran Döneminde Geliştirdiği Tamamen Safsata Sistem.

7 : Her Sistemin Açığı Vardır Ama Daha İyisi Yapılana Kadar En Kral Sistem.

8 : Üzerinde Konuşmak İçin Erken, Final Sürüm Beklenmeli. Ama Benim Tabirimle ki 8' i Sanal Sistemde Bizzat Kullanıyorum, Windows 7' nin Dokunmatik Cihazlara Uygulanmış Versiyonu. Çekirdek Yapısı 7 ile Tamamen Aynı, Tipik Masaüstü veya Notebook Varsa 7' ye devam. Dokunmatik Ekran Cihaza Kurmazsan 8' i, Adamı Aşırı Yavaşlatıyor. Başlat Menüsü bile yok düşünün artık ...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.