Hangi tablet ????

furkank043

Yeni üye
17 Tem 2013
31
0
:RpS_w00t: Şimdi beyler kardeşime tablet alıcaz ama 250 tl ye kadar bütçe var almışkende ucuzun iyisini almak istiom yardımcı olursanız sevinirim ben pek anlamıorum tabletten şimdiden teşekkürler

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Öncelikle nasıl özellikler istediğini belirtmelisin ekran boyutu ram zaten o fiyata en iyi 1 gb bulursun(idealdir) marka falan bunları belirtirsen daha iyi yardımcı oluruz sana

Şunu da söyleyeyim 250 TL ye mükemmel bir şey bulamazsın 4-5 oyun yükledin mi yavaşlar ama dersen ki yok benim bütçem 250 TL bu ikisini öneririm

ÖNCELİKLİ ---> Evotab 7" 4 Çekirdekli Tablet Pc Android 4.4 21776847 - n11.com

BEĞENMEZSEN ---> Excon 7" Gps Navigasyon Tablet Pc Bluetooth Çift Çekirdek 2 Kamer 21758566 - n11.com

tehme

Uzman üye
1 May 2012
1,028
0
İstanbul
İlk önce 1 gb rami olacak en az ondan sonra ekran kartı sana kalmış ne kadar görüntü istersen android sürümü düşük olmalı yoksa kasma yaratıyo en ideali 4.0 ve 4.1 üstü kasar benim kendi tabletimden biliyorum 2 kere tablet değiştirdim.Ondan sonra istediğin oyunları çalıştırabilmeli sonra sıkıldım der atar çöpe kardeşin.Mesala gta vice city de felan kasmamalı.Buna göre seçimini yap en ideal bi marka Probook PRBT762 Benim kullandığım tablet buydu ama yanlış 12 voltluk sarj takınca yandı garantide PRBT765 gönderdiler acayip kasma var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.