Hangi tarz website daha çok kazandırır?

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
Arkadaş website olayına adım atmak istiyorum bu işlerden biraz anlıyor gibiyim. Hangi tür site kurarsam google adsense vb reklamlardan daha çok kazanç elde ederim. Blog, Dizi/film sitesi, oyun sitesi gibi...:twist :yo

Marijuana25

Uzman üye
24 Haz 2013
1,139
0
İstanbul
dizi film sitesi kurarsan adenseden reklam alamazsın telif haklarını ihlal eden sitelere reklam vermiyor adense. en çok kazandıran siteler adult siteler (bu çok hoş birşey değil bana göre hiç bulaşma) ve film dizi siteleri tabi bu sitelerde googledaki sıralaman çok önemli hit olmazsa kazançta olmaaz bu tarz sitelerden çok oldugu için yükselmen biraz zor olacaktır.

KatliamHacker

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
2,768
1
Bir şey satarak komisyon alabilirsin veya ilan ücreti alabilirsin veya tamamen bedava bir site yapıp reklam alabilirsin konuyu açıyorum. Mesala sahibinden.com u örnek alalım belirli bir ilandan sonra paralı oluyor get için para alıyor vitrin ilanı için para alıyor üzerine birde reklam alıyor gayette iyi kazanıyor bu komisyon örneğim. Reklam örneğimse bir site olmasada Flappy Bird, Flappy Bird popülerite döneminde alttaki ufacık reklam sayesinde günde 50.000$ kazanıyordu. Bir popülerite olduğu sürece site boş beleş olsada parayı kırarsın
İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.