Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz ?

Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    88

KRTNKLE

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,864
0
Nothing
Windows 10;
-Masaüstü,dizüstü ve mobil sürümlerde kullanılan işletim sistemi olduğundan batarya canlısı. --Direcx 12 desteği ile daha stabil çalışan donanımlar ve oyun performansı.
-Hızlı açılış ve kapanış.
-Kolay dosya yönetimi ve erişim araçları.
-Diğer cihazlar ile rahat ve uyumlu iletişim kurabilmesi.
-Sistem bakım araçlarının performansı ve kolaylığı.
Aklıma gelen bunlar ve 10, Windows'un en hoş sürümüdür kanaatindeyim :RpS_thumbup:

ama bazı şeyleri desteklemiyor :D

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Şimdi ben masaüstünde Windows 10 Laptop'da Windows 7 kullanıyorum hangisini işaretlesem bilemedim.
Ama Laptop'un sistem özellikleri yüksek olduğu için Windows 7 diyeceğim.Konuyu açan arkadaş RaxiD sen hangisini kullanıyorsun.

her konuda w7 yi üstün görüyorum sade tasarım oyun performansı vs vs

İlk çıktığı zamanlardı o. Şimdi Combofix W10'da gayet iyi çalışıyor.

http://www.turkhackteam.org/katilim...ows-10-destekli-16-2-23-1-portable-indir.html

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Bana kalırsa Windows 10, Windows'un en iyi sürüm :RpS_rolleyes:

Bana kalırsada en iyisi XP :RpS_rolleyes: Çünkü Microsoft şuana kadarki hiçbir sistemde XP kadar hızlı gelişmedi. Şuana kadar ki hiçbir Windows, XP'nin çıktığının ilk haftasındaki satış rakamına erişemedi. Ama güvenlik vb. açısından XP tabiki geride :)

Bu arada Windows 7 kullanıyorum.

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Bana kalırsada en iyisi XP :RpS_rolleyes: Çünkü Microsoft şuana kadarki hiçbir sistemde XP kadar hızlı gelişmedi. Şuana kadar ki hiçbir Windows, XP'nin çıktığının ilk haftasındaki satış rakamına erişemedi. Ama güvenlik vb. açısından XP tabiki geride :)

Bu arada Windows 7 kullanıyorum.

Çağ atlar nitelikteydi ve alternatifi olmayışı tek olmasının sebebiydi sanırsam :)

EdizS

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
327
0
Kosova
Benim pc win 10 kaldırmadığı için win 7 kullanıyorum.Fakat bu da gayet işimi görüyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.