harddiskte silinen resimler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|€€E|

Katılımcı Üye
7 Kas 2008
661
0
Giresu Tirebolu
Sa

arkadaşilar hdd in bir bölümünde çok önemli resimlerim vardı o bölümü yanlışlıkla biçimlendirdim dosyaları geri alabiliriyim acaba.

biçimlendirten sonra yeni bölüm oluşturmadım.

bir bölüm oluştursam program ile geri alınırmı lütfen bilgisi olan bişiler yazsın

|€€E|

Katılımcı Üye
7 Kas 2008
661
0
Giresu Tirebolu
dosyaların tamamını buldu silinen dosya türlerinden jpg olanları bana lazım silinenler h sürücüsündeydi d atim dedim tıkladım birine diyo ki 65 kb dan fazla dosyayı kurtaramazsın satın alman lazım boyle saçmalık varmı 65 kb dosyamı olur??

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Programın adına diyelimki x.Google gir ve şöyle yaz : x full çıkanlardan birini indirip kur içinde serial/crack/patch hangisiyse ama bir tanesi olacaktır.

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
www.rapid8.com gir altta Your URL/Link Here yazan bir text var orya rapid linkini yapıştır.Ve Download adlı butona bas.Sayfa yenilenecek ve
loading4.gif
resmi gelicek.

Bunun gitmesini bekle bu gidince begin ypur download adlı butona tıkla 10-15 sn. içerisinde indirme başlıyacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.