Harika 3 boyutlu avatar signature yapma programı..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djkorkusuz

Katılımcı Üye
22 Şub 2011
300
0
DüZCe
4q4tm.gif

4q3qj.gif

Resimdekiler gibi ve cok daha kaliteli 3 boyutlu signature yapabileceginiz harika bir program..Sınırsız arka plan (bilgisayarınızdaki resimleride arka plan yapabilirsiniz ) secenegi kaliteli efektler ve gif avi yapma özellikleriyle fazlasıyla sizi memnun edecektir..

DOWNLOAD LİNKİ

Son düzenleme:
Teşekkürler güzel program denicem...

''ceLLatreis
''
nickli arkadaşım her konuya bakıpta sırf postunu yükseltip rütbe almak için gereksiz mazaretler uydurarak konuları kirletmekten vazgeçsen artık diyorum.Hemen hemen her konunun altında bir post yazacak bahanen var bu bahanede genelde virüs total sonuçları.Senin her tarafın fazla virüs dolmuş galiba sen git kendine bi format attır ve güncelleştirmelerinide ihmal etme çok eskide kaldı senin gibi sürümler.

djkorkusuz

Katılımcı Üye
22 Şub 2011
300
0
DüZCe
Teşekkürler güzel program denicem...

''ceLLatreis
''
nickli arkadaşım her konuya bakıpta sırf postunu yükseltip rütbe almak için gereksiz mazaretler uydurarak konuları kirletmekten vazgeçsen artık diyorum.Hemen hemen her konunun altında bir post yazacak bahanen var bu bahanede genelde virüs total sonuçları.Senin her tarafın fazla virüs dolmuş galiba sen git kendine bi format attır ve güncelleştirmelerinide ihmal etme çok eskide kaldı senin gibi sürümler.

katılıyorum dostum,konu alıntıdır.. gayet guzel program tavsıye ederım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.