hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aligulcan7

Katılımcı Üye
26 Tem 2010
656
0
k.maraş
saol sorun çözüldü galiba...

hocam malesef sorun devam ediyor.tekrar cıktı.birde ordaki yazan site değişiyor bazen.

advancedla taradım ilk taramaya silindi diyor ama ikinciye yine buluyor.asagıdaki gibi

https://tik.lat/ttaXx

advancedla taradım ilk taramaya silindi diyor ama ikinciye yine buluyor.asagıdaki gibi

https://tik.lat/hca2u

Moderatör tarafında düzenlendi:

kacak_ali

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
938
0
35
Bursa
tam olarak hatırlamıyorumda orada problem diye gösteriyor ya üzerine tıklayınca gösteriyordu problemin ismini ve nerede olduğunu, problem casus yazılımsaa mesela ismini alıp regeditten taratıp silersin.

Tenacius

Kıdemli Üye
23 Eki 2010
3,540
0
Wants to be anywhere
1. Internet Explorer'ı başlatın.
2. Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri 'ni tıklatın.
3. Internet Seçenekleri iletişim kutusunda Gelişmiş 'i tıklatın.
4. Komut dizisi hata ayıklamasını devreden çıkar onay kutusunu tıklatarak seçin.
5. her komut dizisi hatası için bir hata iletisi göster onay kutusunu tıklatarak temizleyin.
6. Tamam 'ı tıklatın.

Bunu bir dene ben yaptığımda olmuştu.

aligulcan7

Katılımcı Üye
26 Tem 2010
656
0
k.maraş
bu hatanın dısında birde active x hatası cıktı.web tarayıcının bişileri engelledigi için çalısmadıgını yazıyor.pc'ye noluyo anlamadım.bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.