Havij "cannot open file" hatası nasıl düzeltilir?

Heilal T

Yeni üye
1 Nis 2021
18
4
24
Bursa
Başında MC yazıyoru demek çok abes olur ama ben sana genel bir açıklama yapayım. Hata nedeninizi bilmiyorum. Havij antivirüs yazılımları tarafından virüs olarak kabul edilir ve hatalar meydana gelebilir. Lisansız sürüm kullanıyor olabilirsiniz. Windows'ta iseniz gerekli olan dosyalar eksik olabilir. İndirdiğiniz kaynak ile alakalı bir problem olabilir. Eğer sen bizi ne kadar iyi aydınlatırsan, bizde seni o kadar iyi aydınlatırız. Şimdi sorununu bize daha düzgün ve anlaşılır şekilde ifade edip, hata metnini atarsan çok memnun olurum.

15 Eki 2023
62
4
Başında MC yazıyoru demek çok abes olur ama ben sana genel bir açıklama yapayım. Hata nedeninizi bilmiyorum. Havij antivirüs yazılımları tarafından virüs olarak kabul edilir ve hatalar meydana gelebilir. Lisansız sürüm kullanıyor olabilirsiniz. Windows'ta iseniz gerekli olan dosyalar eksik olabilir. İndirdiğiniz kaynak ile alakalı bir problem olabilir. Eğer sen bizi ne kadar iyi aydınlatırsan, bizde seni o kadar iyi aydınlatırız. Şimdi sorununu bize daha düzgün ve anlaşılır şekilde ifade edip, hata metnini atarsan çok memnun olurum.
İndirme linki varmi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.