Havij ile SQL İnjection Hack Sesli - Videolu ||

ZoDiac58

Üye
9 Tem 2011
88
0
S.a. arkadaşlar.Bu videoda sizlere SQL İnjection çekmeyi anlattım.Mikrofon biraz yetersiz olabilir idare edin artık.

-- Sıfırdan SQL İnjection Çekme --

- Database Görme
- Tabloları Görme
- Kolonları Görme
- Admin & Pass Çekme
- Admin Panelini Bulma
- SQL Hataları Bulma
Bilerek Programla Yaptım.Çünkü Kodlarla Yapınca Arkadaşlar Yok Öğrenemiyoz,Bunu Nerde Kullanıcaktık Gibi Sorular Yönlendiriyolar.Mecburen Basit Olsun Diye Proramla Yaptım.İsteyenler için Kodlarla da yapabilirim.

Mozilla Videoda Kullandığım firefox Eklentisi; (Hackbar)
https://tik.lat/k3eZa

Video Online İzle;
Havij ile SQL İnjection Çekme on Vimeo [url]https://tik.lat/KQWfH

Elimizden geleni yapıp imkanlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz.Videoyu online bile izleyebilirsiniz.Varsa eksiklerimiz hatalarımız affola.

aLıntıdır Ama tsk etmeyi Unutmayın Bunu buLup payLasmakda emekdir arkadaslar Cok güzel bir Program tavsiye ederim.Orcun abiye Tsk ederiz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
konuya alıntı yazsan olurmuydun kardesım aynısını Turkıshajan da oruc reıs cektı ?

Son düzenleme:

OrucReis34

Yeni üye
22 Eki 2011
24
0
Eyw.Bende teşekkür ederimde Orcun değil Oruç. :)
Paylaşım için sağol.
@dexmod1 : Kardeşim programıyla kolayını yapamayan adam manuel'ini nasıl yapsın kafası karışır :)

Son düzenleme:

samet12smt

Yeni üye
22 Eki 2012
7
0
çok çok teşekkur ederım tam 2 aydır araştırma yapıyorum bu vıdeoyu ızleyınce amacıma ulasştım hem oruç abiye , hem sana hemde türkhackteam ailesine teşekkurler bızlere egitim verdiği için... Saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.