Havij(Winrar) Öznitelikler Değiştirilemiyor Hatası.

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Haviji bir türlü rarın içinden çıkartamıyorum klasöre çıkart yaptığımda aşağıdaki resimdeki hatayı veriyor rar içinde çalıştırmayı denesemde aynı hatayı veriyor ne yaparsam yapayım bu hatayı alıyorum Attribute Changer önerilmiş internette fakat oda fayda etmedi yardım lütfen.

nLOGqB.png

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
//Güncel

Sorun devam ediyor rarda şifre yok, başka kaynaklardan indirmeyi denedim aynı sorunu veriyor, sadece haviji rardan çıkartırken bu sorun oluyor.

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
başka yerden indir winrar ı baştan kur

1.15 sürümü indir

Winrar kaldırıp tekrar yükledim ardından 1.15 sürümünü yükledim sorunsuz çalıştı şimdilik problem yok gibi gözüküyor hangisi çözdü bilmiyorum teşekkürler :D

//Edit 1.15 sürümünde admin panel bulucuda hata veriyor. Diğer sürümleri indirdiğimde en baştaki hatayla tekrar karşılaşıyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.