Havijde Table Açılmıyor ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Beyler ben bu sorunu forumda bilgisi olan bir arkadaşımıza sordum oda ''KArdeşim snn kullandıgın havijde sıkıntı olabilir forumda yeteri kadar video'ku anlatım var bakabilirsin'' dedi.Ben programı sildim bir daha yükledim :D birşey değişmedi.Sitedeki bu sorunu yaşayan arkadaşlarıma önerilenlere baktım ama işe yaramadı ve sizden bu konuyla ilgili çözüm önermenizi isteyecektim.

Konu açmadan önce kuralları okudum ve yanlış varsa uyarın !

Dipnot

Konuyu tartışmaya çevirmeyin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.