Hayatımın zorlukları

ByEllinoAsker

Uzman üye
25 Ocak 2012
1,262
0
İzmit
Bu sene geçen seneye göre çok fazla yorucu. Geçen sene kısa film çekmek gibi bi derdim yoktu. Evde stüdyom var ama mikrofonum bozuk olduğu için kayıt alamıyorum. Ard arda çekilecek 4 kısa film için bütçe lazım bunları karşılayamıyorum. İlk film için gereken 300 civarı bişey mikrofon için 350 gerekiyor. Zor işler açıkçası paranız yoksa bulaşmayın derin :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,866
sen buna hayat zorlugu diyorsunda asgari butce ile bir ailenin uzun metrajli hayat filmini cek bakalim o zaman gor hayat zorlugu :)

SorgulayanAdamMustafa

Katılımcı Üye
10 Şub 2015
625
0
Bu sene geçen seneye göre çok fazla yorucu. Geçen sene kısa film çekmek gibi bi derdim yoktu. Evde stüdyom var ama mikrofonum bozuk olduğu için kayıt alamıyorum. Ard arda çekilecek 4 kısa film için bütçe lazım bunları karşılayamıyorum. İlk film için gereken 300 civarı bişey mikrofon için 350 gerekiyor. Zor işler açıkçası paranız yoksa bulaşmayın derin :)

Allah başka dert vermesin. :D

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
birde tedavisi olmayan hastalıklar var onlarıda çek hocam :)
hayat bence elindekilerle güzel hiç zorlayıp ekşın arama derim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.