Hayatınızda Hiç Balkondan Atladınız mı ?

antheras55

Katılımcı Üye
24 Nis 2010
578
0
3ba83d9d2848
Hocam Ben 7-8 yaşlarında 2. kat yaklaşık 3.2 metre civarı yerden çime atlarayak dışarı çıkıyordum.
Merak ettim Forumda böyle afacan varmı ?

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Ben 6-7 yaşlarındayken bir kaç salak toplanır 1. katın balkonuna çıkar atlar,tekrar çıkar,kısır döngü yapardık :D
En son bacağımız ağrıdan çatlayınca bırakırdık.

spisher

Katılımcı Üye
11 May 2013
437
1
.
antheras :D neden hep böyle konular açıyorsun anlamıyorum sebebi ne nedn böyle şeyler off-topic den hiç çıkmıyorsun galiba :D

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
yaş 6 balkondan atlamıştım 2,5 metre.. hiç biyerime bişi olmadı gözüm morardı sadece.. :) :D nie morardı anlamadım

antheras55

Katılımcı Üye
24 Nis 2010
578
0
3ba83d9d2848
antheras :D neden hep böyle konular açıyorsun anlamıyorum sebebi ne nedn böyle şeyler off-topic den hiç çıkmıyorsun galiba :D

Sebebi Sıkıntı Hocam :). Dertliyim bu aralar. Benide şuan saran tek kategori burası. 3 gün önce THT yardımdan çıkmıyordum şimdide burası . Mutlu olana kadar başınızı arıtıcam :)

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
10-11 yasında kömürlüğün üstüne cıkmıstım balkon değil ama catı düz cıkarken catının taşı kırıldı cok su yemisti yağmurlardan dolayı o yüzden cıkarken arkabahceye düsüp incitmistim bacagımı suan hala o kömürlük ve izi duruyor catıda :D Bu arada hakan cok eksınlı birisiymisin :D

antheras55

Katılımcı Üye
24 Nis 2010
578
0
3ba83d9d2848
10-11 yasında kömürlüğün üstüne cıkmıstım balkon değil ama catı düz cıkarken catının taşı kırıldı cok su yemisti yağmurlardan dolayı o yüzden cıkarken arkabahceye düsüp incitmistim bacagımı suan hala o kömürlük ve izi duruyor catıda :D Bu arada hakan cok eksınlı birisiymisin :D

Hakan kim :D Evet aga

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
CSS Uzmanıyım ve Web Tasarımcıyım. Bu forumda ne grafikerlik bana uygun nede yazılım modluğu.
Ama alanımda uzman derecesinde iyiyim :/

Vallaha bende yazılıma hevesliyim,ama napayım artık benden adam olmıyacağını anladım yazılım konusunda,ara sıra bir iki bişeye bakıyorum.
Herkesin yeteneği farklı,ben de grafikte iyiyim.

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
ben bi kere hastanelik oldum 15 gün yoğun bakımda kaldım taburcu ettiler sakın yatakdan çıkma dediler eve gittim 20 dakka sonra 2 . katın balkonundan atladım bişi olmadı Allahtan

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
Çok ilginç bir soru. zaten buraya atladım diye mesaj yazanlar balkondan atlamamıştır :D gelin bizim balkondan atlayın fıstıklı helvanızı yerim valla :D

TRCollapse

Üye
10 Tem 2013
86
0
6 7 yaşlarımda camın demirliklerin den çıkıyordum ordan aşagıya atlayıp dışarı çıkıyordum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.