hayattan bunaldım

WelcomeMyHell

Uzman üye
12 Tem 2012
1,487
0
Türkiye
bunalımdayım herşey canımı sıkmaya başladı kendimi sürekli kötü hissediyorum hayat çok boş ve anlamsız geliyor birileri bana yardımcı olabilir mi

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
Aynı vaziyetteyim ne yaparsam yapıyım canım sıkılıyor :) bi amaç arama akışına bırak :)

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Yaş kaç :)

Bizde bunalıyoruz, diyorum şurdan atlasam allah affetmicek.
Öyle bir patlıyor ki içim, ne kadar forumda çok öneri alsamda boş.
- Hayata boşuna gelmişiz sanki ,
- Kalkıyoruz, Çalışıyoruz, Yiyoruz, İçiyoruz , Yatıyoruz.
100 sene böyle geçicek veya ölücez,

Dünya yı bir kutu gibi görüyorum, içinde oyuncaklar ve kutunun dışındada başka insanlar bizleri oynatıyor, Aynı Logo filminde ki, CAnım patlıyor !

Nereye kadar gidicez, öbür ahirette böyle canımız sıkılıcak mı, tövbe allahım ya, düşündüğümüz şeylere bakın, hayatın tadını çıkartın.

Birdaha gelmiceksiniz.

WelcomeMyHell

Uzman üye
12 Tem 2012
1,487
0
Türkiye
Yaş kaç :)

Bizde bunalıyoruz, diyorum şurdan atlasam allah affetmicek.
Öyle bir patlıyor ki içim, ne kadar forumda çok öneri alsamda boş.
- Hayata boşuna gelmişiz sanki ,
- Kalkıyoruz, Çalışıyoruz, Yiyoruz, İçiyoruz , Yatıyoruz.
100 sene böyle geçicek veya ölücez,

Dünya yı bir kutu gibi görüyorum, içinde oyuncaklar ve kutunun dışındada başka insanlar bizleri oynatıyor, Aynı Logo filminde ki, CAnım patlıyor !

Nereye kadar gidicez, öbür ahirette böyle canımız sıkılıcak mı, tövbe allahım ya, düşündüğümüz şeylere bakın, hayatın tadını çıkartın.

Birdaha gelmiceksiniz.

ergen sandım sanırım yaşım 18 üni 1 öğrenciyim ve hayat çok boş git gelden başka bişey yok dostum anlıyormusun

Parklee

Kıdemli Üye
26 Şub 2014
2,331
0
California
Her gün başka başka eğlenceli işler yap mesela eğlenceli işler diye google amcada arat :D ne bileyim lol falan oyna zaman geçsin en azından :D

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
hayatdan zevk almaya bakın kız arkadaşınızı alın gezin birlikte bir filim izleyin kendinize vakit ayırın
en önemlisi yaşamaktan zevk alın sizi bi anne baba dünyaya getirdigini unutmayın
eglenmesini bilin sürekli çalışmak git gel okumak insanı yorar içiniz sıkılınca gidin 2 rekat namaz
kılın pamuk gibi olursunuz

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
Bir demli cay Yap... koy iki bardak biri Senin icin biri sevdigin icin.. Bir sen ol bir o olsun. birak hayat boyle olsun.. demli cayi yudumla.ah leyla de..yok mu o sarhos eden gulusun.. ;) ozel den mesaj at tesellileselim.. burasi tht.. her turlu derde derman vardir insallah.. yorma canini.. dinle sen o heyecanini..

WelcomeMyHell

Uzman üye
12 Tem 2012
1,487
0
Türkiye
hayatdan zevk almaya bakın kız arkadaşınızı alın gezin birlikte bir filim izleyin kendinize vakit ayırın
en önemlisi yaşamaktan zevk alın sizi bi anne baba dünyaya getirdigini unutmayın
eglenmesini bilin sürekli çalışmak git gel okumak insanı yorar içiniz sıkılınca gidin 2 rekat namaz
kılın pamuk gibi olursunuz

kız arkadaşım yok maalesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.