Hedef Site

tahaege

Katılımcı Üye
18 Ocak 2013
263
0
KaliTerminal
Web hack hakkında birç ok şey biliyorum bilmesem bile araştırır öğrenirim ..
Joomla açıkları , wordpress, sql, backtrack , backdoor vs.

Bunları biliyorum ancak bunlar hep taratarak bulduğumuz şeyler wordpress joomla sql gibi artık hedef siteyi hacklemek istiyorum .. Ama bunu keyloggerla değil gene web hack üzerinden yapmak başarmak istiyorum fakat bunları yaparken soru sorabileceğim bana birşeyler öğretebilecek bir yola göstericiye ihtiyacım var .. Bu konuda bana yardımcı olabilecek yol gösterecekler varsa mesaj atar yada skype (tahaege98) eklerse gerçekten çok makbule geçer..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.