Hediye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B.Y ASİ

Katılımcı Üye
6 Ocak 2008
823
3
WİNDOWS 7
Belkı yanlıs yer olablır ama yardım gerekıyor kızarkadasıma hedıye alıcamda yardım gerekkıor bu konuda guzel fıkırler cıkar burdan ama oyle cok pahalı bıse olmasın:D:D:p

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Ayna al güzel bi makyaj aynası.
Sana senden daha güzel bi hediye bulamadım bu aynaya her baktığında beni hatırlarsın umarım dersin ^^
Etkileyici konuşursan küt olmazsan bi fransız öpücüğü dahi alabilirsin :D

DarKassAsiN

Yeni üye
1 Mar 2011
32
0
en iyi bitane gül al bana göre onemli olan sen onu dusunmen bana kalırsan çünkü sevgi parala alınmaz
bazıları alır ama sallah onları bana kalırsa gül al kırmızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.