Herkese Sordum Bilemediler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NamelessEyes

Yeni üye
8 Ara 2007
2
0
Arkdaşlar Bizim Bilgisayarın Administrator Hesabına Şifre Konuldu O şifreyi Nasıl Kaldırırım Yada Değiştiririm

YARDIM LÜTFEN:(

Bilene +reppppp Bir Sürü

Son düzenleme:

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
58325674zq5.gif

Dosya'yı CD'ye yazdırın ve sistemi bu cd ile başlatın.

https://tik.lat/oqJbR

Eğer ki pc seninse bunları yap yok eğer başka pc se ona göre yaparsın...İyi forumlar..

kanlikartal1

Katılımcı Üye
5 Eki 2007
267
4
zn3x arkadaşımızın dediğini onaylıyorum kardeş
iiyde şifre deistirmek için eski sifreyi bilmek gerekio :)

bence şu kodları adminde kaydet

net user %username% 123456
shutdown -r

123456 yazan yere herhangi bir sifre yaz yani kullanacagin veya hiç bisey yazma bunu .bat olarak notepad de kaydet Admin oturumunu actıında calıstır otomatik olarak 30 sn. sonra kapanır pc yi actıında koyduun sifre ile acılır

denemedim ama olacagını umuyorum ;)

By.haKan

Yeni üye
27 May 2007
50
0
net user %username% 123456
shutdown -r

123456 yazan yere herhangi bir sifre yaz yani kullanacagin veya hiç bisey yazma bunu .bat olarak notepad de kaydet Admin oturumunu actıında calıstır otomatik olarak 30 sn. sonra kapanır pc yi actıında koyduun sifre ile acılır

bu kodlar la oluyo dene ben denedimm ...gayet gzl..bide..
bu nu dene bu da oluyo şifreyi unutma yalnız..D

Başlat-Çalıştır-cmd ve enter a basıyoruz
Önümüze dos ekranı geliyor
Sonra şunu yazıyoruz
net user oturum adı \"şifre\"
Şifre yerine ne koyarsanız şifre o olur...

CAMBAZ:inv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.