Herşey virüs olarak görünüyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
Merhaba arkadaşlar

Ben avira virüs programını kullanıyorum.Virüs programı bilgisayardaki herşeyi virüs olarak görüyor.Bazende bu yüzden exe ve winrar dosyalarını çalıştırmıyor.

Bu sorunu nasıl aşabilirim.Durmadan o sesi duymaktan bıktım.(Ses dediğim avira'nın virüs bulduğu zaman çıkardığı ses.)

Yardımlarınızı bekliyorum...

CebeciBey

Üye
26 Haz 2012
116
0
bu virüs programını hiç sevmem oyunlara bile virüs çalıyordu.bende değiştirdim sende değiştirebilirsin.eset smart kullanılabilir

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
avira bazen autorun.inf dosyalarını virüs olark algılar ve otamatik başlatı engeller ama yinede tüm proramlarda yapıyorsa pc yi bir taratmanı tavsiye ederim

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
Bilgisarda ne var ne yoksa herşeyi ama herşeyi virüs olarak görüyor.Bilgisayar tam olarak taratacağım tarama bittiği zaman virüs sayısını buraya yazacağım.

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
ben de avira kullaniyorum memnunum senin pcndeki her sey virus olmasin :D zaten tht den indiridklerini zararli yazilim olarak gorur

Hiç alakası yok.Tarayıcıdan tut tüm programlara kadar her şeyi virüs olarak algılıyor.Virüs taramasına soktum.

Şuan %17'de olmasına rağmen 1465 tane buldu tarama bitmiş değil halen.

549

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
477
0
Giresun,Görele
Hiç alakası yok.Tarayıcıdan tut tüm programlara kadar her şeyi virüs olarak algılıyor.Virüs taramasına soktum.

Şuan %17'de olmasına rağmen 1465 tane buldu tarama bitmiş değil halen.

Ya eğer öyle görüyorsa kaldır bilgisayarından yeni virüs programı yükle.Kökünden kurtul, ama ille de ben bu işin içine girip ayrıntılarıyla halledeceğim diyorsan seçim senin :)

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
Aviranın başka bir sürümünü indirip kurdum.Sonra bilgisayarı tarattım 1400 küsür dosyayı avira yardımıyla onardım.
Geriye kala 50 tanede virüstü sildim.
Sonuçta bilgisayarda solucan virüsü varmış.

Hepinize yardımlarınız için sonsuz teşekkürler...

Konu çözülmüştür.

kahraman66

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
275
0
kardesim bence de sil kurtul eğer diğer yüklediğin programda aynısını yapıyorsa format at eğer yapmıyorsa devam et :) bence kasperskey 'i yükle bide key bulursan ohhhhhhhhhhhh :)

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
Konu Çözülmüş Ama Genede Ekliyim Avira Orjinal Falan Değilse Crackli Olursa Kendini Virüs Olarak Görür Bu Sefer herşeyde Ses Çıkarır.Orjinal Olursa En kral Virüs Programıdır

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Combofixle pcni bi guzel tarat daha sonra dunya uzerindeki en iyi anti virus programini kullan sana tavsiyem avast olur.. ama avasti begenmessen bunun ile ilgili konuda bir konu vardi en iyi anti virus programlari diye onuda arastirabilirsin iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.