Hiç Ölümden Döndüğünüz Oldumu

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
6 sene boyunca yüzdüm ama bir defa gözlerim kararana kadar boğuldum
Trafikte yol alırken tramvay yolunun tam üstüne geldiğimiz an trafik sıkıştı o an tramvay geliyordu
Ninjutsuda takla atarken düştüm şans eseri boynum yerine omzuma düştüm birkaç santimle omzum kırıldı
Kafamın birkaç cm yanındaki şarj aleti yandı, en son fiş kısmı delinmişti bir şey olmadan kapattım

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
4.Sınıfta Çocuk itmişti beni tam kafamın kenarını vurdum az daha aşağı kaysa şahdamarıma gelecekti orası yarılmış ben hiçbirşey anlamadım o an gözümü kapadım açtım kafama dikiş atılıyor

The Precarious

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
815
0
Şuana kadar öyle birşey yaşamadım ama küçük bir çocuğu kurtarmıştım.

Köyde Düğündeyiz arabanın birisi geri geri geliyor çocukta bakınıp duruyordu tam araba tekerinin altına alıcakken refleks olarak çocugu çekip almıştım :D

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
355
27
anka
6 sene boyunca yüzdüm ama bir defa gözlerim kararana kadar boğuldum
Trafikte yol alırken tramvay yolunun tam üstüne geldiğimiz an trafik sıkıştı o an tramvay geliyordu
Ninjutsuda takla atarken düştüm şans eseri boynum yerine omzuma düştüm birkaç santimle omzum kırıldı
Kafamın birkaç cm yanındaki şarj aleti yandı, en son fiş kısmı delinmişti bir şey olmadan kapattım

Maşallah :trl

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,335
32
setxkbmap tr
Aikido'da 1. Kyu Sınavında Boynum Kırılıyordu 1-2 cm'lik Ayarla Kurtardım..
Birde Küçükken Boğulmuştum Gözümü Açınca Hastanedeydim. ( Gözler Hafif Kararıyor, Nefes Almayınca Önce Panikliyorsun Sonra Su İçine Dolarken Sakinleşiyorsun, Yanma Hissi Oluyor Heryerinde, Sonra Gözler Tamamen Kararıyor. ]
Birde Park Halindeki Bir Araca Kafa Atıp Ön Camdan Dalmıştım, Ön Dişim Kırık Hala Hatırası Duruyor :trl

MustafaE

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
551
0
İstanbul
havuzda ters tepe takla atarken kafayı havuzun dımıne kommustum 10 yasında ıken kanamıstı ::)

elımde telefon patladı

HackeR CreaTure

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
768
0
Germany
HakanBey Cevapladı;

Evet Oldu 2 Sene Önce Bizim Aşşağıya Bir Park Yapıldı Parkta Bisiklet, Paten, Kaykay Vs. Parkurları Vardı. Benimde Bir Bisikletim Vardı Bmx Arkadaşımdada Sıradan Bir Bisiklet Vardı Yani Markası Güzeldi Şimdi Reklam Olmasın Ama Normal Bir Bisiklet Ben Daha Ufak Parkurlardaydım, Birkere Büyük Parkura Gittim Güzeldi Yaptım,
Ama Korkuyordum, Arkadaşımda Yapmak İstedi Bende O Bisikletle Yapamassın Al Bunu Dedim Oda Yapıyordu Güzeldi Zaten Bende Pek Bilmediğim İçin Tek Yaptığımız Parkur Uçmaktı :D Bende Arkadaşımın Sıradan Bisikletiyle Denemeye Karar Verdim Gidiyordum Tam Arkadaşımın Bisikletiyle Tam Uçucakken Birden Vites Çarkı Parkura Takıldı Ve 1 Metre Yükseklikten Yüz Üstü Düştüm.
Bayağı Bir Yarılmıştı, Herkes Başıma Toplanmıştı Beni Korkutuyordular Dikiş Dikiş, Biri Ameliyat Falan Neyse Bende Bir Elimi Yüzümü Yıkayayım Dedim, Ama İzin Vermediler Altı Hep Çakıl Ve Kum Olduğu İçin Yarıkların İçi Kum Ve Çakıl Taşlarıyla Dolmuştu, Annem Babam Geldi Beni Hastaneye Götürdüler, Bir Bayan Doktor Değişik Birşeyle Kumları Ve Çakılları Temizledi. Burnumun Üstüne 6 Ağzımın İçine 4 Ağzımın Üstüne 19 Tane Dikiş Atıldı. Allaha Şükür Büyük Bir İzim Yok Sadece Dudağımın Üstünde Ufak Bir Şişik Var Oda Çok Net Bakınca Belli Oluyor.

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
3 ya da 4 yaşındayken boklu çukur (lağım)a düşmüşüm. Hani yuvarlak yuvarlak kapakları oluyor ya, bir tarafından basınca diğer tarafı havaya kalkıp içeri düşmüşüm sonra annem de inip beni geri çıkarmış :D. Anlayacağınız az kalsın bok yoluna gidiyormuşum.

Sesli Güldüm Sağol :mml:mml

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
3 sefer intihar ettim çok traji komik oldu
1.Çamaşır suyu ve 19 anti depresan içtim bi köşeye çekildim bekliyorum 1 gün geçti ölmedim bekledim olmuyor bayılmışım gözümü açtım karşımda 2 kız aha cennetteyim dedim kalkiyim dedim kalkamadim hemşireymiş karşımdakiler psikoloğa gönderdiler
2.Tiner İçtim az bişey kafa güzel oldu içim yanmaya başladı ambulans geldi serum gibi bişey taktılar tuttum su diye kolumdan alıp içtim 1 hafta yoğun yatmışım
3.Kendime araba çarptırıyım dedim bisiklet turu atıyorduk araba geldi bana değil arkadaşa çarptı pes ettim ölemedim hayat zor napalım bıktırdılar hayattan artık dışarı bile çıkmıyorum çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3 te kasayı çizdirir bende olmadı kafaya koydum bu sefer yüksek bi yerden atlıcağım

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
1.Çamaşır suyu ve 19 anti depresan içtim bi köşeye çekildim bekliyorum 1 gün geçti ölmedim bekledim olmuyor bayılmışım gözümü açtım karşımda 2 kız aha cennetteyim dedim kalkiyim dedim kalkamadim hemşireymiş karşımdakiler psikoloğa gönderdiler
2.Tiner İçtim az bişey kafa güzel oldu içim yanmaya başladı ambulans geldi serum gibi bişey taktılar tuttum su diye kolumdan alıp içtim 1 hafta yoğun yatmışım
3.Kendime araba çarptırıyım dedim bisiklet turu atıyorduk araba geldi bana değil arkadaşa çarptı pes ettim ölemedim hayat zor napalım bıktırdılar hayattan artık dışarı bile çıkmıyorum çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3 te kasayı çizdirir bende olmadı kafaya koydum bu sefer yüksek bi yerden atlıcağım

Gecmis olsun haci napmissin sen oyle yav

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
Tam 2 yıl önce yanlış bir iğne sonucu midem delinmişti ve doktorun aileme dediği tek bir şey vardı. EĞER SABAH GETIRSEYDINIZ HAYATTA OLAMAYABILIRDI

The Oxy

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
258
0
();
İlk okul 4.siniftayim.Servis indirdi okulun ust tarafinda okula gecmek icin bi cadde var.Gec kalmistim biraz kosayim dedim caddenin ortasina geldigimde soluma bi baktim araba geliyor.Hani adrenalin aninda donar kalirsiniz ya,aynisi oldu.Ben arabaya bakiyorum araba bana geliyor :D sonra karsi tarafa dogru atladim en sonunda matrix gibi.Dizim biraz agriyodu ama halabokulu dusunuyorum.Bisey olmamis gibi kalktim devam ettim okula :D . Servis soforu annemi aramis geldi aldi annem beni eve gittim :D . Belesten okulu astim :D

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
14 yaşnda karşıdan karşiya geçerken arabanın farı bana yavaşça çarptı ama ben biraz abarttım sanki tır çarpmış gibi tepki verdim :trl

30 Eyl 2017
86
0
frensiz bisikletim vardı

ama 7 8 yaşındaydım aşşağa doğru indim
ama
fren bozuk işte

sonra aşşa indim hıp hızlı
7 tane ufak yokuştan hıp hıpızlı indim.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
355
27
anka

Benim dayımın çocukları mermiye kafa atıyor leeen!

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
9 kez araba çarptı. 1 kez de tren yandan geçirdi. Birkaç kez de tehlikeli hastalık geçirdim o kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.