Hiçbir Crypter Çalışmıyor(Binder Çalışıyor).

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Selamun Aleyküm ve Aleyküm Selam dostlarım :).
Sorunuma pek çözüm çıkacağını sanmam,sanırım tek çözüm format ve Windows türü değişimi.
Neyse Win 7 kullanıyorum home mi basic mi bilmiyorum kusura bakmayın.
Darkcomet 5.3.1(olması lazım),kurdum,no-ip aldım.Serveri oluşturuyorum,FUDLAMADAN tıklayınca çok düzgün bağlantı var.
Sonra bir arkadaştan crypter aldım,hadi fudlayayım dedim.Fudladım sonra virüse tıkladım,ATISetup hatası verdi(Crypter stubuda ATISetup,programa özel bir şey sanırım).
Neyse ya acaba neden olmuyor başka bir tane deneyeyim dedim,Uzman Crypter denedim(biliyorum patlak),gene fudladım,giriyorum bu sefer yanıt vermez oluyor server.
Başka bir tane daha ama olmadı.

İlk crypterin sahibi denedi olmadı(o da haklı,sorun tek bende...).Neyse ben yeni bir virüs yaptım,arkadaşa verdim o aynı crypterla kendi bilgisayarında fudlayıp tıkladı,tadaaa bağlantı geldi :).

Ama tabii ben yapınca olmuyor.Sorun var yani.
Yani crypter çalışıyor,benim bilgisayarımda ise HİÇBİR crypter çalışmıyor...

E bugün bir arkadaş bindere paylaştı,bir binder yaptım ve tıkladım.O da ne?Çalıştı...Bağlantı geldi.

Şimdi benim sıkıntım şu,ben patlayacan crypterları hexworkshop olsun bu şu olsun tamir edip kullanıyorum,2/29 crypter bile yaptım elimde(patlamaz çünkü kimsede yok),ama gel gör ki çalışmıyor bende...

İnternette araştırırsanız veri yürütme sisteminden DEP çıkıyor karşımıza.Bunu arkadaş da bende denedim olmuyor maalesef.

Bildiğiniz bir şey tavsiyeniz varsa lütfen söyleyin.

Bu arada bilgisayarı Combofix,HitmanPro ve SuperAntiSpyware ile tarattım.Maalesef çözülmedi.
Fikrinizi sormak istedim.

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
sorunsuz calısıyor ama degilmi ?

Hocam senin binderin çalıştı,hatta vietnamdaki bir arkadaşıma bile attım :).
Lakin arkadaşın "Microsoft Security Essentials" antivirüs programı bile(bilgisayarı kapatıp açıktan sonra) virüsü yakaladı.Garibime gitti doğrusu :).

Forumdan birisi de senin binderin çalışmaz çünkü scantime dedi :).

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
bence birtane sanal makina kur vmware ile orda crypted yap kendi bilgisayarına aktar ben kurdum su anda işletim sistemim w.8 ancak vmware workstationa w7 yukledim sıkıntısız kullanabiliyorum :)

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
hicbir riski yok kardeşim 0 dan işletim sistemi kuruyorsu bilgisayarına ancak kendi işletim sistemin üzerinden giriyorsun o işletim sistemine sen ekipmanlarını indir tw ile hallediyim ben sana.

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
hayır biosluk iş yok sadece iso dosyasını indir bi işletim sistemi örn. w7 64 bit masa ustune at sonra vmware workstation 12.0 indir kur ben hallediyim baska biseye gerek yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.