Hide Ip Sorunu--IP Değişmiyor Neden Acaba??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Selamun Aleyküm..

Arkadaşlar Hide Ip full sürümünü kurdum..Ip de değiştirdim..Ancak ilk baştya net gitti sora o sorunu hallettim..Fakat bana verdiği ıp adresini sorguluyorum verdiği ıp ile alakasız..Verdiği ıp başka görünen ıp başka..

Tabiki benim asıl sorunum ıp değişmesine rağmen girmek istediğim sitede ise gerçek ıp adresim görülüyor...Sorun nedir acaba??

Hatta resimde upladım sanırım ona bakınca daha net anlayacaksınız..Çok önemli yardımınıza ihtiyacım var..Herkese şimdiden teşekkürler...

3uwv1.jpg

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
arkadaşım sana önerim proxy switcher, kesinlikle çok memnunum kendimde kullanıyorum açtığım konunda mevcut indirebilirsin crackli olması lazım full yani. ayrıca şunuda unutmayalim bunlar tam koruma sağlamaz gizlemez seni tamamen :)

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
TIKLA

Rarpass: byirfan

bu katılımsız şuanda bunu ben kullanıyorum, o tamamen programla alakalı olan bir durum

İlgin için saol kardeş ancak verdiğin likteki program ölü..

Kardeşim Şu Linke TIKLA Buradaki Programı İndir ve ek olarak Hide İp programı çalışır haldeyken netinde bazı sorunlar oluşur.

Çok saol kardeş program sağlam full ve Türkçe ancak net gidiyor ne yaptıysam bağlanamadım..Bu da şu demek oluyor bu program bi işe yaramaz..

arkadaşım sana önerim proxy switcher, kesinlikle çok memnunum kendimde kullanıyorum açtığım konunda mevcut indirebilirsin crackli olması lazım full yani. ayrıca şunuda unutmayalim bunlar tam koruma sağlamaz gizlemez seni tamamen :)

Yorumun için teşekkürler ancak ben tamamen gizlenme derdinde değilim zaten öyle kalıcı gizlilik yok..Ancak benim bi site ile işim var..Girdiğim ıplere bakılıyor ve anlık olarak biliniyor..Ip adresimde kayıtlı olduğu için giren kişinin ben olduğumun anlaşılmaması lazım yani öyle ahım şahım bi iş için değil ancak benim için çok önemli..

Bu arada dediğin pronun linkini atabilirsen sevinirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.