HOKOPS-Ve Diğer RAT'lar

yakamoz9898

Katılımcı Üye
12 Tem 2013
571
0
mars
Selamın aleyküm kardeşlerim:

Pc'me rat kurmak istiyorum ama bi türlü olmuyor neredeyse yazın başından beri aynı sorunlar ile karşılaşıyorum,neyse uzatmayayım.

Rat'ı kuruyorum no-ip (zapto.org) alıyorum ,portu (1998) açıyorum, PF Port Checker ile test ediyorum.Port ve no-ip bağlantısı sorunsuz gözüküyor.(Open Port Check Tool - Do your own website hosting or run an IP Camera etc! ile kontrol ettiğimde neden ise kapalı gözüküyor.)

Sorunum İse:
No-ip ile oluşturduğum server rat'ımın oldugu pcm de sorunsuz olarak çalışıyor ama diğer pcmde çalışmıyor.(sanboxi ile deniyorum.)

Kendi ip imle oluşturduğum server her 2'sindede çalışıyor.(aynı ağ ı kullanıyor pcler.)(sanboxi ile deniyorum.)

kullandıgım güvenlik proğramları:

1-)ESET NOD32 Antivirus.(Devredışı.)

2-)Advanced SystemCare 6.

3-)McAfee Security Scan Plus

4-)Pc'nin güvenlik duvarı kapalı.

5-)Modem markası (İNCA)

Evet arkadaşlar acaba bu sorun neden kaynaklanıyor bilgili biri pc'me bağlanıp veyada aynı sorun başına gelmiş olupda tecrübesi olan biri el atsın.:)

herkeze şimdiden teşekkürler iyiliğiniz karşılıksız kalmayacak bunu bilin.;)

cRiminaL22

Üye
5 Ocak 2013
138
0
local ip eklediğide kendi pcğinde çalışır fakat no ip ile eklersen portu böylece diğer bi pcdede çalışır portu rata ekleyip ratı açınca deniceksin yoksa pasif duruma geçer yani bi nedenden dolayı rat açık değilken açık gözükmez darkcomenti indir 5321 portunu aç portu dinlemeye al bak açık görünüyosa ratı oluştur fakat local ipyi ekle üstüne bide no ip ile ekle sorun düzelecektir

yakamoz9898

Katılımcı Üye
12 Tem 2013
571
0
mars
cevap yazdığın için çok saol kardeş bu karşılıksız kalmayacak :

şimdi senin dediğin şöylemi:kendi ip imle server oluşturuyum kendi pcmde çalıştırayım,bide no-ip ile server oluşturuyum o zaten diğer pc lerde çalışır doğrumudur kardeşim.:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.