hoparlörden ses gelmiyor

alemdar455

Yeni üye
16 Eki 2012
12
0
kolay gelsin. benim işletim sistmim windows 7 normalde monitörüm kendinden hoparlörlü ama ben ayrıyetten 2+1 aldım yanlz hoprleri direk kasaya bağlayınca çok az bi ses gelyor ama anfiye bağlayıpta anfiden çıklş alıp kasya takınca hiç çalşmıyor ama set te sorun yok flas bellek takınca çalışıyor. bide ses simgesindede çarpı işarti çıkmyr sorun hata alıgılamıyor pc sadece sistem seslerinden ses gelmyor yoksa uyumsuzluk gözkmyor ve herşyyi dnedm seslrle ilgli olmadı napmam lazm yadr edblrmsizn. bu arada ses karı HDAUDIO gözkyr REALTEK KURDUM kbl etmedi 2 gn önce

Moderatör tarafında düzenlendi:

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul

-konu başlığı düzeltildi
-ard arda mesaj yazarak flood yapma
-yardım içerikli konuları yardım merkezine açki yardım alman kolaylaşsın ;)
-yardım merkezine taşındı.

alemdar455

Yeni üye
16 Eki 2012
12
0
tamam kardeş eyvallah ama kulaklıktan ses çıkyr ayrıyetten pcnin kendi monitörnden ses çıkıyor hoparlördende ses çıkyr ama pcye takınca ses çıkmyor windows 7 sistem sesleri yerinde hiç bi kıprdama yok. ama hoprlör flas grişi var flastan mzk dnlyrm gayt ykss ses çkyo bide güncellyim . yine olmazsa format atıp xp kursam düzelirmi ?

alemdar455

Yeni üye
16 Eki 2012
12
0
sesle ilgli bütün ayralrı herşeyi dnedm hem klavyeden hem ayrlrdan yan tarftan ayrıyeetten testte yaptım hoprlör testi ama hata bulunamıdı diyo şimdide güncelledim güncel diyor uyumuluk sorunuda yok ama anlamadım

daha 2 gün önce aldım ya anfi derken onu dedm 2 hoprlr artı ktu var bass veryo ses ayrı fln yani anfi üstne anfi yok sdce 2+1

kafayı yicem arkdaşalr ses kartında sorun olsa ses çıkmaz dme hiç ekranın kendi kablsnu tkyrm montrdn ses çkyo kulklıktan ses çkyo sorun yok hadi 2+1 bozuk olsa fişe takıp flas takıyrm mzk dnlyrm ama pc bağlantısında sorunmu var var desem diğer kablolr çlşmaz acaba 2+1 in kablosundamı bişiy var sanırm onda sorun

düzeltemedim hala

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.