Hoşbuldum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,776
16
3,716
23
Ankara
yaz deneriz.. keşke isim hafızam kuvvetli olsa ama sadece anımsayabiliyorum :D 6. sınıftayken buraya script yazardım. baya meşhur olmuştum. Youtube de en üstteydim. Sonra Bir sürü şey oldu. Üni 2 ye gidiyorum Tertip :D
vay başganım benim ya başarıların daim olsun tertibim

eski nick CarryMacmillian bir dönemler NFS MW THT Edition vardı onun yapımcısıyım bende

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
80
2,231
deep-turkish-web-hosgeldin.gif

Bende Mascar çoğunlukla yardım merkezinde görebilirsiniz beni :D
Hoşgeldiniz Tekrardan...

hacker11548

Uzman üye
24 Haz 2015
1,131
24
İstanbul
THT çok değişmiş ya , eskiden hiç böyle değildi. Bazı sorularım var ama bakalım. bi çeşit duyumlar aldım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.