Hoslandıgım kız açılma

ismail02

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
756
0
Backtrack r5
Arkadaslar 12. Sınıf öğrencisiyim sınıfıma yeni kız geldi kıza direk teklif etmek istemiyorum reddedecek biliyorum ne yapsam da kızın benle ilgilenmesini sağlarım bilmiyorum yada kızın bana ne gözle baktığını nasıl öğrenebilirim

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Güzel bir koku sür,Komik espriler yap ama cıvıtma, Arada bir iltifat et ama abartma ve kantinden bir şeyler ısmarla ama çok para yedirme. :)

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Kızla durmadan bakışın gülüşün arada muhabbet et yavaştan yavaştan ilk kızı araştır tabi sevdiği çıktığı varmı diye :)

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
Dersine Çalış Büyük Ol,Kızlar Kendisi Peşinde Koşar Abim.
Şimdinin Kızları Para'ya Bakar Öyle Kılık Kıyafet Değil,Eskisi Gibi Değil Sevgi
Oku
Öğren
Öğret
Saygınlık Kazan
Kızlar Arkanda Koşsun
Bilgi Olursan Herkes Koşar Abim:)Dediklerimi Dikkate Al.:(Sınav Vaktinde Yaklaşıyor Bak
Başarıların Daim,Yolun Açık Olsun Abim.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Abi kesinlikle ilk gunlerden haftalardan teklif felan etme.bizim sinifta ilk gunden cocugun biri teklif etti kiz aynaya bak once ded.Yani seni sevmesi icin ara sira espiri yap.sempatik davran.emin tr nin soyledigi gibi kola felan ismarla.cok pahali seyler ismarlama yavsadigini anlar yoksa ;) ama sempatik davranmayi sakin unutma

sanaliska

Katılımcı Üye
29 Haz 2014
419
0
.
insanda yürek olmalı biraz eğer kendine güvenmiyosan bşwer gitsin güveniyosan bi şey olmaz git konuş :)
bu işler böyledir .

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Sen kimseyi umursama dostum kendi yolunda devam et ve onun yardım ihtiyacı olduğu konularada yardım et ancak samimi olmadan emin ol o yavaş yavaş döner sana ve önemli olan bir insan ilk gördüğü anda ki düşüncesi ne ise öyle gider umarım sağlam bir iz bırakmışsındır ilk başta yoksa işin zor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.