Hosting Hakkında Bilgi

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Arkadaşlar hosting almak isitiyorum daha tecrüben yok .com .com.tr olursa çok iyi olur Fiyatları yıllık 50 -100 arası olsun Teknik destek Kesinlikle olsun :)

Site bu turkhackteam benzer olacak ama konusu teması farklı olacak genellikle evcil hayvanlar üzerine bilgi vericek bir site oluşturmak istiyorum :) Fiyatlarını önerdiğiniz hosting veye domain fiyatlarını yazarsanız sevinirim.

Site kurmak için neler satın alınmalı onlarıda yazarsanız çok bilgim yok o yüzden soruyorum birçok ücretsiz site kurdum ama kısıtlamalı oldugu için isediğim gibi yapamadım Yardımlarınızı bekliyorum :)

Ucuz Bulduklarım
1)www.guzel.net.tr
2)Ana sayfa - Ozkula İnternet Hizmetleri

Son düzenleme:

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
tikla1 [URL="http://forum.shiftdelete.net/domain-hosting/354911-kaliteli-host-siteleri.html"]tikla2[/URL] gereken hosting firmalari var tavsiyemdir

Kendi siteni yapman için bilmem ne merkezlerine ihtiyacın yok. Eğer ileriye yönelik düşünüyorsan ilk etapta Html ve Css öğrenmelisin. Dizayn kısmını ise Photoshop ile halledebilirsin. Akabinde JavaScript ve JQuery diye gider client side olayı. Daha da ilerleteyim dersen server tarafında Php, Apache, MySQL ya da ASP.NET ve MSSQL devam edebilirsin. İnternette zibil gibi kaynak var bunlar hakkında. Özellikle Html ve Css ile ilgili.

Yok ben bunlarla uğraşamam dersen, kur bir tane wordpress gitsin.

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Son düzenleme:

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
tikla1 [URL="http://forum.shiftdelete.net/domain-hosting/354911-kaliteli-host-siteleri.html"]tikla2[/URL] gereken hosting firmalari var tavsiyemdir

Kendi siteni yapman için bilmem ne merkezlerine ihtiyacın yok. Eğer ileriye yönelik düşünüyorsan ilk etapta Html ve Css öğrenmelisin. Dizayn kısmını ise Photoshop ile halledebilirsin. Akabinde JavaScript ve JQuery diye gider client side olayı. Daha da ilerleteyim dersen server tarafında Php, Apache, MySQL ya da ASP.NET ve MSSQL devam edebilirsin. İnternette zibil gibi kaynak var bunlar hakkında. Özellikle Html ve Css ile ilgili.

Yok ben bunlarla uğraşamam dersen, kur bir tane wordpress gitsin.

Kodlamalar hakkında az çok bir bilgim var meraklıyımda biraz son yılım oldugu için genellikle derse agırlık veriyom sınavlardan sonra yazılım dilleriyle ugraşıcam bölümümde bu zaten veri tabanı

C# kodlamasından çok ileri düzeyde olmasa bilgim var cs6 eğitim setlerinide izledim bilgimde var yaparım photshop html kodlarınıda araştırmıştım ama türkçe egitim seti bulamamıştım bu yüzden fazla ilgimi çekmedi :) Css önerdiğniz şimdilik hazır tema yada kullanımı koaly bir program var mı düzenleme yapabilmem için türkçe olursa iyi olur :)

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py

Fiyatlar çok uygun temaları kurulumunu biz mi yapıyoruz yoksa onlar mı kurulum için ek bir ücret alıyor lar mı

Hızlımı sunucu yoksa yavaş mı ekonomi paket ile başlasam sitede kullanıcılar çogaldıkça paketi yükseltsem nasıl olur ?
Kurulumlar için Ticket açarsan yardımcı olurlar, paket ide dediğin gibi yukseltebilirsin. Hız konusunda çok iyiler Litespeed + cloudlinux kullanıyorlar ayrıca Diskler Tamamen Hizlandirilmis SSD Diskler :) Böylece Çok Performanslı Oluyor.

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
Kardeşim sen önce bir domain al sonra Hostinger dan bir hesap al bedava ya yada bedavahost.biz gibi bir yerden sonra ise baktın site tuttu başka hostinge taşırsın kardeş bu kadar kolay yani önce sen bir bedaa hostingde dene sonra bakarsın.. :D Tutarsa al hosting parayla :D

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Kardeşim sen önce bir domain al sonra Hostinger dan bir hesap al bedava ya yada bedavahost.biz gibi bir yerden sonra ise baktın site tuttu başka hostinge taşırsın kardeş bu kadar kolay yani önce sen bir bedaa hostingde dene sonra bakarsın.. :D Tutarsa al hosting parayla :D

Birçok bedava hosting veren siteyi denedim kısıtlama veriyolar bu yüzden pek işime yaramıyor vede çok yavaş oluyor yoksa denedim birçok bedava siteyi :) en çok hostinger kulandım

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Başka Önerdiğin site var mı ?

Suan önerebilecegim bir site yok daha doğrusu kendim kullanmadigim bir siteyi öneremem suana kadar kullandiklarim arasında en iyi olanini önerdim :) Zamaninda bende hosting ve sunucu satıyordum dolayisiyla sizden daha çok inceliyorum :)

Fiyatlar çok uygun temaları kurulumunu biz mi yapıyoruz yoksa onlar mı kurulum için ek bir ücret alıyor lar mı

Hızlımı sunucu yoksa yavaş mı ekonomi paket ile başlasam sitede kullanıcılar çogaldıkça paketi yükseltsem nasıl olur ?
Fiyat konusunda gerçekten özellige göre çok uygun Makinalarını kendim gördüm ve gayet kaliteli ve yeni makinalar :)

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Suan önerebilecegim bir site yok daha doğrusu kendim kullanmadigim bir siteyi öneremem suana kadar kullandiklarim arasında en iyi olanini önerdim :) Zamaninda bende hosting ve sunucu satıyordum dolayisiyla sizden daha çok inceliyorum :)

Fiyat konusunda gerçekten özellige göre çok uygun Makinalarını kendim gördüm ve gayet kaliteli ve yeni makinalar :)

Ewlh kardeşim verdiğin bilgiler için teşekürler destek ekibi ile bir türlü irtibat kuramadım kurdugum anda gerekli bilgileri alcam en yakın zamandada kiralamayı düşünüyorum :)

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul

4RjoQq.png

İletişime geçerken bu hatayı alıyorum sürekli herşey dogru oldugu halde böyle

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.