Hosting Hakkında Bilgi

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
karizmaserver.com Çogu kişi bunu önerdi ama site 1 ay içerisinde kapandı neden acaba ?

web-uzmani.net Bu siteyide önerenler oldu bu sitede 1 hafta içerisinde kapandı sorun düzelcek ama kesin buda karizma gibi kapancak

ÖNERECEGİNİZ SAGLAM BİR HOSTİNG VAR MI HEM DOMAİN HEM HOSTİN ?

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Karizma Server , Bizim Yöneticilerimiz Hosting Firmasıydı ,
- Nasıl Kapandı , Görsel Yükleyebilecek Misin ?

rd70Ym.png

Böyle Kapanmış :)

Respawn Csx

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
350
0
127.0.0.1
Emikron'da ingiltere lokasyon reseller hostingim var hız-uptime-destek hiçbirinde şu ana kadar sorun yaşamadım. Sadece bi site için bireysel hosting alacaksan alyastr türkiye lokasyon iyi diyolar ama warez iş yapıcaksan yurtdışı lokasyon lazım warez olup olmadığını söylersen daha iyi tavsiyede bulunabilirim

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Emikron'da ingiltere lokasyon reseller hostingim var hız-uptime-destek hiçbirinde şu ana kadar sorun yaşamadım. Sadece bi site için bireysel hosting alacaksan alyastr türkiye lokasyon iyi diyolar ama warez iş yapıcaksan yurtdışı lokasyon lazım warez olup olmadığını söylersen daha iyi tavsiyede bulunabilirim

Baktım özellikleri güzel. kendi hostingi teknik desteklerini sen mi veriyorsun ? ve ne zamandır açık ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.